دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > ثبت نام شانزدهمین جشنواره جوانان برتر ایران زمین در هرمزگان آغاز شد / شانزدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر (ع) اسفندماه در هرمزگان برگزار می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢٢٨٣
تاریخ:يکشنبه ٢ بهمن ١٤٠١

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان عنوان کرد:
ثبت نام شانزدهمین جشنواره جوانان برتر ایران زمین در هرمزگان آغاز شد / شانزدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر (ع) اسفندماه در هرمزگان برگزار می شود

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان گفت: ثبت نام شانزدهمین جشنواره جوانان برتر ایران زمین در هرمزگان آغاز شد.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ حمید رضا زارعی در این رابطه عنوان کرد: ثبت نام شانزدهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر (ع) با عنوان جشنواره جوانان برتر ایران زمین در هرمزگان به مناسبت هفته جوان در هرمزگان آغاز شد.
وی در همین خصوص، خاطرنشان کرد:جوانان برتر استان در بازه سنی ۱۵الی ۳۵ساله در ۴محور با ۱۲موضوع می توانند جهت ثبت نام در شانزدهمین جشنواره استانی جوانان برتر ایران به صورت حضوری با در دست داشتن مدارک شناسایی و احکام و مستندات مرتبط با برتری خود به کلیه ادارات ورزش و جوانان سراسر استان و یا به صورت برخط به سایت به آدرس javananhormozgan.ir مراجعه و مدارک خود را بارگذاری کنند.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: نفرات برتر جشنواره پس از بررسی آثار به دبیرخانه جشنواره و داوری توسط داوران انتخاب خواهد شد.
زارعی افزود: شانزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در هرمزگان در ۱۱ اسفندماه همزمان با هفته جوان با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار و در این جشنواره از جوانان برتر استان تجلیل بعمل خواهد آمد. وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع اطلاع رسانی مناسبی در سراسر استان توسط فرمانداران به منظور شرکت جوانان استان در این جشنواره در دستور کار قرار گیرد.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان، گفت: جوانان برتر و علاقه مند هرمزگان می توانند تا دهم بهمن نسبت به ثبت اطلاعات خود جهت شرکت در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) اقدام کنند.

شماره خبر : ٣٢٢٨٣
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/11/17
بازدید امروز: 2769 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9663259 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 5