يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تشکر و قدردانی مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان از تلاش و همکاری روابط عمومی های استان برای اجرای برنامه‌های هفته هرمزگان/کلیپ ۴ دقیقه ای عملکرد یک ساله روابط عمومی ها تهیه و ارسال شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٨٩٢
تاریخ:دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠


تشکر و قدردانی مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان از تلاش و همکاری روابط عمومی های استان برای اجرای برنامه‌های هفته هرمزگان/کلیپ ۴ دقیقه ای عملکرد یک ساله روابط عمومی ها تهیه و ارسال شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، از تلاش‌ و همکاری تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی های استان در راستای اجرای مناسب برنامه‌های هفته هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، فاطمه رکن الدینی عنوان کرد: نامگذاری چهارم تا دهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته هرمزگان، اقدامی موثر در راستای معرفی این استان پهناور بود که توسط شورای فرهنگ عمومی هرمزگان صورت گرفت.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه برنامه‌های این هفته با همکاری دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها و ادارات مختلف در سطح استان به شکل مناسب اجرایی شد.
 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان افزود: روابط عمومی های استان، با اطلاع رسانی، تبلیغات محیطی و استفاده از ابزارهای متنوع ارتباطی برای اجرای مناسب برنامه‌های نخستین هفته هرمزگان، نقش مهمی را ایفا کردند که از تلاش‌ و همکاری تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در این راستا تشکر و قدردانی می نمایم.
 
رکن الدینی با اشاره در پیش رو بودن روز ارتباطات و هفته روابط عمومی، از مدیران روابط عمومی ها خواست با تهیه کلیپ ۴ دقیقه ای ضمن معرفی، نسبت به بیان عملکرد یک ساله مجموعه خود اقدام کنند تا پس از ارزیابی اقدامات بعدی صورت گیرد.
 
وی گفت: ارسال کننده بهترین کلیپ پس از بررسی در هفته روابط عمومی مورد تقدیر ویژه قرار خواهد گرفت و مهلت دریافت آثار نیز، ۲۲ اردیبهشت خواهد بود.

شماره خبر : ٢٤٨٩٢
انتهای پیام.


خروج