يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٧٤٧
تاریخ:پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن قدردانی از تلاش‌ و رشادت نیروهای دلاور و غیور سپاه به ویژه در استان هرمزگان، فرارسیدن دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از ماندگارترین اقداماتی بود که به فرمان حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت.
 
نیروهای سپاه از همان بدو تاسیس تاکنون با رشادت، فداکاری و جانفشانی به مقابله با دشمنان پرداخته و بر دشمنان این مرز و بوم، غلبه نموده اند و همواره پاسدار و حافظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و مدافع آب و خاک ایران اسلامی بوده‌اند.
 
در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم که سپاهیان غیور و دلاور، عملیات های بزرگی را مدیریت و فرماندهی نموده و با تقدیم شهدا، جانبازان و آزادگان بسیاری، اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک این کشور جدا شود.
 
پس از دوران دفاع مقدس نیز سپاه با قوت راه خود را تداوم بخشیده و در عرصه‌های گوناگون موفقیت های چشمگیر و بزرگی را رقم زد و بسیاری از پیشرفت ها و توسعه کشور در سایه تلاش نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدست آمده است.
 
در استان هرمزگان، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشارکت و همکاری خوبی در عرصه های مختلف جهت توسعه و همچنین تامین امنیت استان داشته اند و مجموعه استانداری حمایت و پشتیبانی از سپاه را همواره در اولویت قرار داده است.
 
اینجانب فرارسیدن دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به ملت ایران به ویژه نیروهای رشید و دلاور سپاه و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و از رشادت و فداکاری و تلاش‌های یکایک این بزرگواران تشکر و قدردانی می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٧٤٧
انتهای پیام.


خروج