پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
 En
پرتال استانداری
اخبار > آغاز طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار(شما)


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢٢١٢
تاریخ:سه شنبه ٢٧ دی ١٤٠١

استاندار هرمزگان خبرداد:
آغاز طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار(شما)

استاندار هرمزگان از آغاز طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار(شما) خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان؛ درخصوص اهمیت طرح کالابرگ الکترونیک گفت:  به منظور حمایت از سبد غذایی خانوار و  تقویت سلامت غذایی این امکان  برای  مردم ایجاد شده که با اعتبار یارانه، بتوانند یکماه زودتر اقلام ضروری خانوار خود  را خریداری کنند.
استاندار هرمزگان ویژگی بارز این طرح را حفظ قدرت خرید مردم در طول دوره برشمرد و افزود: برای حفظ قدرت خرید مردم در این طرح ؛ قیمت کالا در شهریور 1400 مبنا و ملاک عمل قرار گرفته و دولت طبق سبد کالای مشخص شده ما به تفاوت قیمت کالا را در طول دوره پرداخت می کند.
وی احترام به سلایق مختلف را دیگر مزیت دیده شده در طرح کالابرگ اعلام کرد و ادامه داد: مردم برای خرید اقلام کالایی این طرح می توانند آزادانه و به سلیقه خود هر نشان تجاری را انتخاب و خریداری کنند و امکان پرداخت ما به تفاوت  قیمت کالای انتخابی با کالای مرجع نیز میسر شده است.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان عنوان داشت: در طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار امکان دیگری هم فراهم شده که مردم براساس نیاز خانوار، مقدار کمتر یا بیشتری از کالاهای اساسی مرجع را به انتخاب خود و تا سقف میزان اعتبار یارانه شان خریداری کنند.
 مهندس دوستی در رابطه با افراد مشمول  این طرح گفت: تمام کسانی که حساب یارانه آنها در استان هرمزگان می باشد از امشب می توانند جهت مشاهده ی میزان اعتبار و اقلام کالایی مصوب این طرح از دو طریق اقدام کنند، مسیر اول اینکه  با تلفن همراه سرپرست خانوار  کد دستوری #28*788* را شماره گیری کنند؛ مسیر دوم نیز نصب برنامه کاربردی شما ( شبکه ملی اعتبار) با استفاده از  برنامه های اندرویدی  بازار و  مایکت یا مراجعه به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir   می باشد.

شماره خبر : ٣٢٢١٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1402/01/09
بازدید امروز: 1502 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9812369 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4