چهارشنبه ٠٨ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومى


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٥٥٣
تاریخ:سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومى

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن تبریک و گرامیداشت فرارسیدن ۲۷ ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى و آغاز هفته روابط عمومى، از تلاش های تمامی کارکنان، کارشناسان و مدیران روابط عمومى ها در سراسر استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومى استانداری هرمزگان، مهندس مهدى دوستى در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
هفته روابط عمومى، فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تجلیل از فعالان پرتلاش این عرصه است که از مهمترین و تأثيرگذارترین بخش های هر مجموعه از جمله در دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادهای محتلف محسوب می شوند و وظيفه مهم اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و از سوی دیگر انتقال مسائل و خواسته های جامعه و مخاطبان هر مجموعه به مدیران و تصمیم گیران آن را بر عهده دارند.
 
در دنیای امروز با توجه به رشد روزافزون ابزارهای ارتباطی با استفاده از دانش و تكنولوژی نوین، اهمیت کار روابط عمومى ها بسیار بیشتر مورد توجه قرار گرفته و فعالان این عرصه باید با بهره گیری مناسب از این ابزارهای جدید، هرچه بیشتر در مسیر آگاهى بخشی دقيق گام بردارند.
 
اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن ۲۷ ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى، هفته روابط عمومى را به تمامی کارکنان، کارشناسان و مدیران روابط عمومى ها در سراسر استان هرمزگان تبریک می گویم و از تلاش های شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی می نمایم.
 
امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرين نامگذاری شده است، روابط عمومى ها با توجه به توانمندی های خود در جهت تحقق شعار سال و فرهنگ سازی در این زمینه و همچنین انعکاس مناسب دستاوردهای دولت مردمى ایران قوی، اقدامات مناسبی با ابتکار و خلاقیت صورت دهند.
 
مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٩٥٥٣
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/08
بازدید امروز: 2752 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8960827 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3