دوشنبه ٠٤ بهمن ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیگیری ساخت مرکز درمانی فعال در جزیره هرمز/با فعال شدن ظرفیت گردشگری در جزیره هرمز اشتغال نیز ایجاد می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٩٦٨
تاریخ:جمعه ٢٤ دی ١٤٠٠

رئیس جمهور در جمع مردم جزیره هرمز تاکید کرد:
پیگیری ساخت مرکز درمانی فعال در جزیره هرمز/با فعال شدن ظرفیت گردشگری در جزیره هرمز اشتغال نیز ایجاد می‌شود

رئیس جمهور گفت: جزیره هرمز ظرفیت زیادی در جذب گردشگران دارد و با فعال شدن این ظرفیت، مشکل بیکاری در این جزیره حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در ادامه برنامه های سفر خود به استان هرمزگان با حضور در جزیره هرمز با مردم این جزیره دیدار و گفتگو کرد.
 
رئیس جمهور در جمع مردم جزیره هرمز گفت: از افتخارات جزیره هرمز تقدیم شهید به کشور و حضور خانواده شهدا در آن است.
 
دکتر رئیسی با اشاره به کمبود مرکز بهداشتی در جزیره هرمز اظهار داشت: یک مرکز فعال برای خدمت رسانی به مردم این جزیره و مسافران و گردشگران ایجاد شود.
 
آیت الله رئیسی تاکید کرد: یکی از برنامه های دولت ساخت مسکن است و قرار شد در طرح ملی مسکن تعدادی مسکن نیز در این جزیره ساخته شود و استاندار هرمزگان این موضوع را پیگیری میکند.
 
رئیس جمهور تصریح کرد: معنا ندارد در جزیره هرمز با این همه ظرفیت مردم مشکل بیکاری داشته باشند و مسأله اشتغال از محوری ترین موضوعاتی است که باید در این جزیره حل شود.
 
دکتر رئیسی با تاکید بر فعال کردن اقتصاد گردشگری در هرمز خاطر نشان کرد: معتقدم با فعال شدن ظرفیت گردشگری در جزیره هرمز اشتغال نیز ایجاد می‌شود.
 
همچنین در این بازدید آیت الله رئیسی با خانواده شهدا و ایثارگران این جزیره دیدار و گفتگو کرد و بر حفظ فرهنگ و سیره شهدا در این منطقه و پاسداری مقاصد و اهداف شهیدان تاکید کرد.

شماره خبر : ٢٧٩٦٨
انتهای پیام.


خروج