دوشنبه ٠٤ بهمن ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تصمیمات لازم برای حل مشکلات مناطق زلزله‌زده، در شورای اداری هرمزگان اتخاذ خواهد شد/از اقدامات استاندار هرمزگان و بنیاد مسکن در رسیدگی به مشکلات مردم منطقه زلزله‌زده گیشان غربی، تشکر می‌کنم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٩٥٣
تاریخ:پنج شنبه ٢٣ دی ١٤٠٠

رئیس جمهور در بازدید از منطقه زلزله‌زده روستای گیشان غربی بخش فین شهرستان بندرعباس:
تصمیمات لازم برای حل مشکلات مناطق زلزله‌زده، در شورای اداری هرمزگان اتخاذ خواهد شد/از اقدامات استاندار هرمزگان و بنیاد مسکن در رسیدگی به مشکلات مردم منطقه زلزله‌زده گیشان غربی، تشکر می‌کنم

رئیس جمهور گفت: نیاز به بودجه بیشتری برای حل مشکلات در مناطق زلزله‌زده است که در جلسه شورای اداری استان هرمزگان، در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در ادامه سفر استانی خود در استان هرمزگان از منطقه زلزله‌زده روستای گیشان غربی بخش فین شهرستان بندرعباس بازدید و از نزدیک با مردم این منطقه گفتگو کرد.
 
رئیس جمهور، در این بازدید خدمت به مردم را در درگاه خداوند ارزشمند برشمرد و بر حل مشکلات مردم مناطق زلزله زده و سیل زده استان هرمزگان تاکید کرد.
 
دکتر رئیسی با تشکر از اقدامات استاندار هرمزگان و بنیاد مسکن نسبت به رسیدگی به مشکلات مردم منطقه زلزله‌زده گیشان غربی، به اقدامات عمرانی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: نیاز به بودجه بیشتری برای حل مشکلات در این منطقه است که در جلسه شورای اداری استان در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.
 
رئیس جمهور اظهار داشت: خدمت به این مردم عزیز وظیفه دولت است و در این راه از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

شماره خبر : ٢٧٩٥٣
انتهای پیام.


خروج