سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > درخشان ترین دوره کاری ام در استان هرمزگان رقم خورد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٦٩٩
تاریخ:دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠

استاندار سابق هرمزگان:
درخشان ترین دوره کاری ام در استان هرمزگان رقم خورد

استاندار سابق هرمزگان گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در این استان را داشتم و به لطف خداوند متعال و همراهی همه قشرهای مردم در استان، درخشان ترین دوره کاری بنده در هرمزگان رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تکریم و معارفه استاندار هرمزگان، عنوان کرد: این استان مانند سایر استان ها نیست بلکه با وجود ظرفیت های عظیم اقتصادی و سرمایه گذاری علاوه بر نقش محلی، در حوزه ملی و حتی بین المللی نیز تاثیرگذار بوده که نیاز به توجه ویژه دارد.
 
وی ادامه داد: هرمزگان استانی فراخشک است که توانستیم ۵٠ درصد آب شرب این استان را از آب شیرین کن ها تامین کنیم تا آب سدهای میناب به مردم این شهرستان اختصاص یابد و بتوانند قدمی در راستای تولید و رونق کشاورزی بردارند.
 
وی از استاندار جدید هرمزگان به عنوان نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خواست، با همکاری وزیر نیرو برای تامین ۵٠ درصد باقی مانده آب شرب نیز از ظرفیت آب شیرین کن ها استفاده کنند تا آب های جاری و سدها به کشاورزی اختصاص یابد.
 
استاندار سابق هرمزگان اظهارداشت: تولید فولاد در استان نیز از ۶ میلیون تن به افزون بر ۱۳ میلیون تن رسیده است و هرمزگان تا چهار سال آینده به قطب تولید فولاد تبدیل می شود.
 
همتی ادامه داد: در مناطق شرقی هرمزگان نیز با افتتاح پالایشگاه ها و راه اندازی خط  نفت گوره به جاسک و در مناطق غربی با راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در پارسیان، استعداد این مناطق بویژه در شرق که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد، شکوفا شده است.
 
وی اظهار داشت: بنگاه های اقتصادی در این چند سال اخیر خوب پای کار بودند و توانستیم با کمک این بنگاه ها در زمینه ورزش و درمان تغییرات مثبتی را ایجاد کنیم، همچنین ساماندهی پساب فاضلاب بندرعباس از شاخص ترین عملکردهای مثبت صنایع بود که جای قدردانی دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: هرمزگان از استعدادهای سرمایه گذاری بسیاری برخوردار است که باید از این ظرفیت استفاده شود و سرمایه گذاران را تشویق به ورود به استان کنیم و کار را به بخش خصوصی بسپاریم.
 
استاندار سابق هرمزگان گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در این استان را داشتم و به لطف خداوند متعال و همراهی همه قشرهای مردم در استان، درخشان ترین دوره کاری بنده در هرمزگان رقم خورد.
 
استاندار سابق هرمزگان اظهار داشت: آمار همه عملکردها وجود دارد که با توجه به شرایط تحریم و شیوع کرونا تمام تلاش خود را برای آبادانی بیشتر این استان به کار بستیم.

شماره خبر : ٢٦٦٩٩
انتهای پیام.


خروج