سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > حکم انتصاب استاندار هرمزگان صادر شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٦٨٥
تاریخ:يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠

از سوی رئيس جمهوری اسلامی ایران؛
حکم انتصاب استاندار هرمزگان صادر شد

آيت الله دکتر سید ابراهیم رئيسی، رئيس جمهوری اسلامی ایران، حکم انتصاب مهندس مهدی دوستی به سمت استاندار هرمزگان را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حکم آيت الله دکتر سید ابراهیم رئيسی، رئيس جمهوری اسلامی ایران، خطاب به مهندس مهدی دوستی آمده است:
 
با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ هيأت محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "استاندار هرمزگان" منصوب می شوید.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض، کوشا باشید و در توسعه زیرساخت‌های استان به ویژه در حوزه اقتصاد دریا و اقتصاد انرژی و همچنین ارتقای موقعیت استان در زمینه گردشگری با استفاده از ظرفیت جوانان مستعد آن استان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مجدانه تلاش کنید.
 
توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم و تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

شماره خبر : ٢٦٦٨٥
انتهای پیام.


خروج