سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > دعوت استاندار هرمزگان از مردم برای مشارکت گسترده در جشنواره کتابخوانی رضوی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٥٩٦
تاریخ:چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠


دعوت استاندار هرمزگان از مردم برای مشارکت گسترده در جشنواره کتابخوانی رضوی

استاندار هرمزگان در پیامی با اشاره به اینکه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رده های سنی مختلف شامل کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال در حال برگزارى است، از مردم شریف، مؤمن و فرهنگ دوست استان هرمزگان دعوت کرد، مشارکت گسترده ای در این جشنواره با مراجعه به سامانه اینترنتی این جشنواره به نشانی samakpl.ir داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مغتنمی است تا بیش از گذشته با کتاب و کتابخوانی انس گرفته و به مطالعه بپردازیم، به ويژه در شرایط فعلی که به دلیل شیوع بیماری کرونا، بسیاری از خانواده ها در راستای حفظ سلامتی خود در خانه می مانند.
 
همچنین برگزاری این جشنواره علاوه بر ارتقاء سرانه مطالعه، آشنایی بیشتر با سیره نورانی و معارف اهل بیت عصمت و طهارت "علیه السلام" را نیز به دنبال دارد.
 
با توجه به اینکه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رده های سنی مختلف شامل کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال در قالب های مختلف فرهنگی و هنری در حال برگزاری است، انتظار می رود با مشارکت تمامی سازمان ها و دستگاه های اجرایی، این جشنواره باشکوه و عظمت هرچه بیشتر در استان هرمزگان برگزار شود.
 
اينجانب از مردم شریف، مؤمن و فرهنگ دوست استان هرمزگان دعوت می نمایم این فرصت را مغتنم شمرده و با مشارکت گسترده خود در این جشنواره با مراجعه به سامانه اینترنتی این جشنواره به نشانی samakpl.ir ، در راستای فراگیری بيشتر سیره نورانی ائمه اطهار "علیه السلام" به ويژه حضرت امام رضا "علیه السلام" گام بردارند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٦٥٩٦
انتهای پیام.


خروج