سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی/تجلیل و قدردانی دکتر همتی از تلاش، ایثار و فداکاری تمامی آتش نشانان/تاکید بر لزوم ترویج رعایت نکات ایمنی در جامعه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٥٩٥
تاریخ:چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی/تجلیل و قدردانی دکتر همتی از تلاش، ایثار و فداکاری تمامی آتش نشانان/تاکید بر لزوم ترویج رعایت نکات ایمنی در جامعه

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و فرارسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی، از تلاش، ایثار و فداکاری تمامی آتش نشانان بزرگوار کشورمان به ویژه در استان هرمزگان، تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
آتش نشانی از مشاغل حساس و بسیار مهم است و فعالان در این عرصه، انسان های فداکار، ایثارگر و پرتلاشی هستند که به هنگام حوادث مختلف به ویژه آتش سوزی، به امداد رسانی و نجات جان دیگر همنوعان خود می‌پردازند.
 
آتش نشانان شریف و بزرگوار در سراسر ایران اسلامی از جمله در استان هرمزگان، همواره با رشادت و شجاعت به یاری هموطنان خود شتافته اند و در این راه شهدای بسیاری را نیز تقدیم کرده‌اند.
 
از مواردی که لازم است برای کمک هرچه بیشتر به قشر پرتلاش آتش نشان مورد توجه قرار گیرد، ترويج آموزش ها و رعایت نکات ایمنی در جامعه است تا از بروز حوادث پیشگیری شود.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و فرارسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی، از تلاش، ایثار و فداکاری تمامی آتش نشانان بزرگوار کشورمان به ویژه در شهرها و روستاهای استان هرمزگان، تجلیل و قدردانی می نمایم و برای آنان از درگاه پروردگار متعال، سلامتی و توفیق روزافزون، خواستارم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٦٥٩٥
انتهای پیام.


خروج