سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > استاندار هرمزگان: تلاش در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید نصب العین همه مدیران باشد/استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نقش و جایگاه بسیار مهمی در مدیریت استان برعهده دارند/مدیران نظارت بر روان سازی کارها در ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را در اولویت قرار دهند/لزوم انجام مطالعات مستمر توسط مدیران در حوزه کاری و برخورداری از دانش مدیریت و تقویت ارتباط مدیران با مردم/هرمزگان از استان های موفق در زمینه‌های مختلف در کشور است/باید در جهت اجرای مناسب برنامه ها و تحقق اهداف دولت سیزدهم گام برداریم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٣٩٨
تاریخ:يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠

تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از معاونین و مدیران استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان؛
استاندار هرمزگان: تلاش در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید نصب العین همه مدیران باشد/استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نقش و جایگاه بسیار مهمی در مدیریت استان برعهده دارند/مدیران نظارت بر روان سازی کارها در ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را در اولویت قرار دهند/لزوم انجام مطالعات مستمر توسط مدیران در حوزه کاری و برخورداری از دانش مدیریت و تقویت ارتباط مدیران با مردم/هرمزگان از استان های موفق در زمینه‌های مختلف در کشور است/باید در جهت اجرای مناسب برنامه ها و تحقق اهداف دولت سیزدهم گام برداریم

استاندار هرمزگان در نشستی از معاونین و مدیران استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس، تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این نشست با اشاره به نقش و جایگاه بسیار مهم استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در مدیریت استان، عنوان کرد: این دو مجموعه وظایف مهم برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، تخصیص منابع، هدایت و نظارت بر هرآنچه که در استان توسط دستگاه‌های اجرایی شکل می‌گیرد را برعهده دارند.
 
وی ادامه داد: بر این اساس مدیران، کارشناسان و همه کارکنان این دو مجموعه، باید به اهمیت و حساسیت مسئولیت خود واقف باشند و در راستای حل مسائل و رفع مشکلات و خدمت به مردم به عنوان عبادت، گام بردارند.
 
همتی بر لزوم شجاعت و ریسک پذیری در مدیریت تاکید کرد و افزود: همچنین برنامه‌ریزی، سازماندهی منابع، پشتیبانی، نظارت و ارزیابی از دیگر موارد مهمی است که مدیران باید به آن توجه داشته باشند.
 
استاندار هرمزگان تصریح کرد: مدیران نظارت بر روان سازی کارها در زیرمجموعه های کارشناسی خود را که به سلامت کار اداری کمک می‌کند، در اولویت قرار دهند.
 
وی گفت: انجام مطالعات مستمر در حوزه کاری و برخورداری از دانش مدیریت، انگیزه مناسب و تقویت ارتباط با مردم و همچنین حضور میدانی، از موارد بسیار مهم و تاثیرگذار در مدیریت است که باید مورد توجه باشد.
 
همتی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه تلاش در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید نصب العین همه مدیران باشد، اظهار داشت: همه ما مدیران وظيفه داریم برای خدمت به مردم و افزایش توانمندی های کشور، طبق ارزش های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری، تلاش همه جانبه داشته باشیم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین همه وظيفه داریم به دولت سیزدهم در راستای تحقق اهداف و برنامه ها کمک کنیم، تا موفقیت های بیشتر برای کشور رقم بخورد.
 
وی در ادامه با بیان اینکه هرمزگان از استان های موفق در زمینه‌های مختلف در کشور است، خاطرنشان کرد: با هماهنگی خوبی که در استان وجود دارد، کارهای خوب و بزرگی در استان هرمزگان انجام شده است که متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران و به ویژه مردم شریف هرمزگان است.
 
همتی تاکید کرد: همچنان کار و تلاش گسترده در راستای عمران، توسعه و پیشرفت بيشتر استان هرمزگان، باید اولویت اصلی معاونین و مدیران استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همه دستگاه‌های اجرایی استان باشد.
 
این برنامه براساس دستور استاندار هرمزگان و با توجه به اینکه به دلیل محدودیت زمان و همچنین جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان این تجلیل در جشنواره شهید رجایی محقق نشد، با حضور برخی از معاونین و مدیران استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به نمایندگی از سایرین، انجام شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

شماره خبر : ٢٦٣٩٨
انتهای پیام.


خروج