سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٣٩٧
تاریخ:يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و همچنین دستگاه های حمایتی و صنایع فولادی استان بیش از ۱۷ تن گوشت قرمز بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند در هرمزگان توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری با تقدیر از تلاش های شبانه روزی دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی استان هرمزگان با حمایت دستگاه قضایی، در مقابله با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق دام زنده، عنوان کرد: محموله دو هزار راسی دام زنده قاچاق که با هماهنگی و همکاری دستگاه های امنیتی و قضایی کشف شده است پس از طی فرآیند قانونی بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند در استان توزیع می شود.
 
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع طی جلسه ای با حضور دستگاه های اجرایی ذیربط از جمله دادستانی، اداره کل اطلاعات، دیوان محاسبات، اداره کل اموال تملیکی، سازمان صمت، تعزیرات حکومتی و دستگاه های حمایتی موضوع ۲۰۰۰ راس دام کشف شده تعیین تکلیف شد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد بهای دام های کشف شده با همکاری صنایع فولادی استان از جمله فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان و صبا فولاد و ۵۰ درصد دیگر توسط نهاد های حمایتی تامین و به حساب اداره کل اموال تملیکی استان واریز خواهد شد.
 
حیدری تصریح کرد: هزینه کشتار دام ها و توزیع آن از سوی دستگاه های حمایتی شامل کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی صورت می پذیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: همراهی و همکاری واحدهای فولادی استان در حمایت از اقشار آسیب پذیر در هرمزگان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی قابل تحسین است.

شماره خبر : ٢٦٣٩٧
انتهای پیام.


خروج