سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٠٤٥
تاریخ:سه شنبه ٢ شهريور ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته دولت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت، برای دولت سیزدهم و در راس آن حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، آرزوی توفیق نمود و از کوشش کارکنان و مدیران پرتلاش و خدوم مجموعه دولت در استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
شهيدان رجایی و باهنر ستاره های درخشان عرصه تحقق عدالت و خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و به یاد این شهدای بزرگوار، هفته نخست شهریور که مصادف است با ایام سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
 
اين شهيدان بزرگوار در مدت زمان كوتاه حضور در مسئوليت های مهم كشور در عرصه ریاست جمهوری و نخست وزیری جمهوری اسلامی ايران، با پايبندی به آرمان های انقلاب اسلامی، ارزش هايی گرانقدر را در عرصه ايفای مسئوليت، ترويج نمودند.
 
دولت به عنوان قوه مجریه کشور، نهادی برآمده از رای مستقیم مردم است و ارتباطی تنگاتنگی با بدنه جامعه در راستای ارائه خدمات مطلوب دارد و همه مسئولان و کارکنان دولت باید شهيدان رجایی و باهنر را که الگوهای جاودانه خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران هستند، الگوی خود قرار دهند.
 
دولت های مختلف در نظام جمهوری اسلامی ايران، در راستای خدمت به مردم و كمک به رشد و پيشرفت كشور اقداماتی را صورت داده‌اند و تلاش داشته اند تا زمينه رفاه و آسايش برای مردم در هر نقطه از ايران اسلامی را فراهم سازند که حاصل آن پیشرفت های بزرگ ایران اسلامی و ارائه خدمات متعدد به مردم بوده است.
 
در استان هرمزگان نیز با تلاش‌های صورت گرفته از سوی دولت برای رشد و پیشرفت همه جانبه این استان، در هفته دولت سال جاری در مجموع ۷۴۹ پروژه با اعتبار و سرمایه گذاری بالغ بر ۴۳ هزار و ۶۶۷ میلیارد ریال، به بهره برداری می رسد.
 
اجرای این طرح‌ها، موجب تقویت زیرساخت های اساسی در عرصه‌های مختلف از جمله سلامت، عمران، حمل و نقل، اقتصاد و تولید در هرمزگان شده است که با جدیت و پشتکار مجموعه مدیران و کارکنان دولت در استان هرمزگان و همچنین جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای خدمت به مردم شریف این استان صورت گرفت.
 
همچنین در طول یک سال و نیم گذشته و پس از شیوع بیماری کرونا، تلاش‌ها و اقدامات بسیاری توسط مجموعه دولت در استان هرمزگان، برای مقابله با این ویروس منحوس و به ویژه تامین تجهیزات بیمارستانی در راستای درمان بیماران مبتلا به کرونا، صورت گرفت و امکانات خوبی در این زمینه ایجاد شد که کارکنان و مدیران دولت در خط مقدم این عرصه برای خدمت رسانی به مردم قرار داشتند.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت، در این روزهای آغازین فعالیت دولت سیزدهم با عنوان دولت مردمی ایران قوی، برای مجموعه دولت و در راس آن حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، آرزوی توفیق روزافزون دارم و از کوشش کارکنان و مدیران پرتلاش و خدوم مجموعه دولت در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های بزرگ دولت در ایران اسلامی باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٦٠٤٥
انتهای پیام.


خروج