سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٩٩٥
تاریخ:سه شنبه ٢٦ مرداد ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت و از رشادت، ایثار و استقامت آزادگان سرافراز ایران اسلامی و خانواده‌های بزرگوار آنان، تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
دوران دفاع مقدس سرشار از فداکاری و ایثارگری اقشار مختلف مردم در دفاع از ایران اسلامی است که ایستادگی و رشادت آزادگان بزرگوار از نقاط برجسته این دوران محسوب می شود و ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی روزی بزرگ در تاریخ ملت ایران است.
 
آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران هستند که سخت ترین شرایط و شکنجه های دشمنان را با استقامت و صبوری تحمل نمودند و دشمن را به زانو درآوردند تا میهن اسلامی ما در امنیت و آرامش باشد.
 
آزادگان سختی های بسیاری را در برابر دشمن ظالم تحمل کردند اما برای اینکه ایران اسلامی سربلند و پیروز باشد، خم به ابرو نیاوردند و ایستادگی و مقاومت این بزرگواران مایه غرور و افتخار هر ایرانی است.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، از رشادت، ایثار و استقامت آزادگان بزرگوار و خانواده های محترم آنان به ویژه آزادگان سرافراز استان هرمزگان، تجلیل و قدردانی می نمایم و امیدوارم در سایه الطاف الهی، موفق و موید باشند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٩٩٥
انتهای پیام.


خروج