سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٩١١
تاریخ:يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و سایر شهدای عرصه رسانه، فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را گرامی داشت و از تلاش‌های تمامی خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در استان هرمزگان، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
هفدهم مرداد به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شهيد محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است که شجاعانه در راه انجام وظیفه مهم خبرنگاری و اطلاع رسانی، جان خود را فدا نمود و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
اين شهيد بزرگوار الگويی برای تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه در جمهوری اسلامی ايران است تا اين چنين شجاعانه و فداكارانه در راه آگاهی رساندن به مردم گام بردارند.
 
خبرنگاران به عنوان نمايندگان افكار عمومی، چشم بينا و گوش شنوای جامعه هستند كه با كوشش مجدانه مطالبات مردم را در رسانه ها انعكاس می‌دهند و با بیان نقدهای منصفانه و تحلیل های دقیق و مبتنی بر واقعیت، در راه رفع مسائل و مشکلات جامعه، یاری گر مردم و مسئولان هستند.
 
در دوران امروز كه به عنوان عصر ارتباطات نام گرفته، رسانه ها نقش موثری در توسعه و پيشرفت جوامع بر عهده دارند و خبرنگاران كه وظيفه توليد و انتشار محتوا را بر عهده دارند، ركن اصلی رسانه ها محسوب می‌شوند و در سراسر کشور و از جمله در استان هرمزگان، شاهد تلاش گسترده و کوشش خستگی ناپذیر خبرنگاران در راه اطلاع رسانی صادقانه و شفاف با استفاده از فناوری های نوین ارتباطی هستیم.
 
خبرنگاران به واقع طلايه داران آگاهی بخشی به جامعه اند كه با قلم خود مردم را از رويدادها مطلع می سازند و از سوی ديگر با رصد مسائل موجود در جامعه، مشكلات مردم را به گوش مسئولان می رسانند تا برای آنها چاره اندیشی شود.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و سایر شهدای عرصه رسانه، فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با قدردانی از تلاش های آنان به خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا که علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌ها، در آموزش، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم نقش بی بدیلی داشتند، امیدوارم در راه انجام رسالت مهم خود با وفاق و همدلی بیشتر، روز به روز موفقیت های بیشتری را تجربه نمایند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٩١١
انتهای پیام.


خروج