سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تداوم فعالیت سامانه بارشی به ويژه در ارتفاعات استان هرمزگان/مردم از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٨٦٨
تاریخ:دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اعلام کرد:
تداوم فعالیت سامانه بارشی به ويژه در ارتفاعات استان هرمزگان/مردم از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به وقوع بارش های رگباری، از هم استانی های عزیز تقاضا می شود که از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهرداد حسن زاده ضمن اعلام این مطلب، عنوان کرد: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان از سه شنبه 12 مرداد تا اوایل شب چهارشنبه 13 مرداد ماه تداوم فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات استان هرمزگان را خواهیم داشت.
 
وی با اشاره به مناطق تحت تاثیر فعالیت سامانه بارشی در استان، اظهار کرد: بیشترین تاثیرات این سامانه بر ارتفاعات استان از جمله در شهرستان های بشاگرد، حاجی آباد، رودان، بستک و ارتفاعات مرکزی استان خواهد بود.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به رگبار پراکنده باران و رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای در استان، بیان کرد: طی روزهای یاد شده به دلیل شرایط جوی موجود، سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن آب رودخانه های فصلی، گرد و خاک و کاهش دیده میدانی، از هم استانی های عزیز می خواهیم از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند.

شماره خبر : ٢٥٨٦٨
انتهای پیام.


خروج