سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > ۶۲۷۰ میلیارد ریال اعتبارات محرومیت زدایی در هرمزگان توزیع شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٨٥٨
تاریخ:شنبه ٩ مرداد ١٤٠٠

دکتر همتی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان:
۶۲۷۰ میلیارد ریال اعتبارات محرومیت زدایی در هرمزگان توزیع شد

استاندار هرمزگان از توزیع شش هزار و ۲۷۰میلیارد ریال اعتبارات محرومیت زدایی در استان هرمزگان خبر داد و گفت: این اعتبارات بین محورهای راه روستایی، آب روستایی، مدرسه سازی، بهداشت و آبخیزداری توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، با تاکید بر تکمیل پروژه های اولویت دار، از توزیع ۶۲۷میلیارد تومان اعتبارات محرومیت زدایی موضوع تبصره ۱۴ جزء ۳ جدول ۱۷ قانون بودجه بین محورهای آب روستایی، راه روستایی، مدرسه سازی، بهداشت و آبخیزداری خبر داد.
 
وی افزود: این منابع از محل هدفمندی یارانه ها است و به صورت نقدی ( یک دوازدهم ) تخصیص پیدا می کند که اکنون ۳۰ درصد منابع مربوط به سه ماهه نخست، در اختیار استان قرار گرفته است.
 
استاندار هرمزگان گفت: علاوه بر این اعتبارات، ۵۳.۶میلیارد تومان منابع مرتبط با اجرای طرح‌های هادی روستایی سهم استانی بر اساس شاخص عملیات نیمه تمام، نابرخوردار از طرح هادی روستایی بالای ۵۰ خانوار، بین شهرستان ها توزیع و سهم هر یک از آن ها نهایی شد.
 
دکتر همتی اضافه کرد: همچنین ۱۲۲ طرح اقتصادی که برای تعیین کاربری اراضی در کارگروه زیربنایی به تصویب رسیده بود، با موافقت اعضا در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مطرح و مصوب شد.
 
استاندار هرمزگان همچنین از تصویب پنج مسئله فرهنگی استان که از سوی شورای فرهنگ عمومی استان مصوب و به دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارجاع داده شده بود، خبر داد و اعلام کرد: برش های استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور پس از تصویب، به منظور تعیین اقدامات اولویت دار به کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و زنان ارجاع داده شد.

شماره خبر : ٢٥٨٥٨
انتهای پیام.


خروج