سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از روند تکمیل و تامین تجهیزات بیمارستان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٨٥٠
تاریخ:جمعه ٨ مرداد ١٤٠٠


بازدید استاندار هرمزگان از روند تکمیل و تامین تجهیزات بیمارستان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس

استاندار هرمزگان از روند تجهیز و تامین امکانات بیمارستان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این بازدید با بیان اینکه این بیمارستان در بندرعباس، با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به بهره برداری خواهد رسید، گفت: طی دیدار اخیر با سردار سرلشکر باقری رئيس محترم ستاد کل نیروهای مسلح، پیگیری‌های بسیاری برای تکمیل آن انجام دادیم و راه اندازی این بیمارستان می‌تواند مکمل زیرساخت درمانی استان باشد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: طبق دستور فوری رئیس محترم ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین جلساتی که با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکى داشتیم، قرار است وزارت بهداشت در تجهیز این بیمارستان به سرعت اقدام کند تا این بیمارستان حداکثر ظرف مدت یک ماه آینده برای بهره برداری آماده باشد.
 
استاندار هرمزگان در این بازدید ضمن تاکید به دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز سریع این بیمارستان به متولیان آب و برق نیز دستور داد هر چه سریعتر نسبت به تامین برق و آب مورد نیاز آن اقدام کنند.
 
به دستور استاندار هرمزگان عملیات اجرایی و تکمیل این بیمارستان به طور شبانه روزی در روزهای تعطیل  نیز در حال انجام است.
 
استاندار هرمزگان همچنین پس از بازدید از بیمارستان در حال احداث نیروی دریایی ارتش در بندرعباس، جلسه ای با پیمانکار، مشاور و مسئول این پروژه برگزار کرد و مشکلات و موانع آن را مورد بررسی قرار داد.
 
در این نشست با دستور ویژه استاندار هرمزگان مقرر شد، با قید فوریت شرکت آب و توزیع برق استان نسبت به تامین نیرو اقدام کنند تا نصب تجهیزات و تاسیسات این بیمارستان با سرعت انجام شود.
 
در این راستا با حمایت استانداری هرمزگان، پنج میلیارد تومان برای تامین انرژی مورد نیاز بیمارستان از محل اعتبارات استان اختصاص می یابد تا زودتر از موعد مقرر برای درمان بیماران کووید مورد استفاده قرار گیرد.
 
دکتر همتی همچنین در تماس تلفنی با امیر حسین قهرمانی، معاون فنی و مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش، گزارشی از وضعیت بیمارستان را ارائه و خواستار تسریع در تکمیل آن شد.
 
امیر قهرمانی نیز وعده داد به صورت شبانه روزی کنترل و نظارت لازم را بر اجرای این بیمارستان تا زمان بهره برداری انجام دهد.
 
تامین و تجهیز بیمارستان ها و افزایش تخت، تامین داروی مورد نیاز و خدمات رسانی مطلوب از راهکارهای مقابله با کروناست.

شماره خبر : ٢٥٨٥٠
انتهای پیام.


خروج