سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > شرکت ها و صنایع بزرگ فعال در هرمزگان باید مالیات خود را در این استان پرداخت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٨٤٢
تاریخ:چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠

در نشست استاندار هرمزگان با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور پیگیری و تاکید شد؛
شرکت ها و صنایع بزرگ فعال در هرمزگان باید مالیات خود را در این استان پرداخت کنند

پرداخت مالیات و ارزش افزوده شرکت های بزرگ و صنایع فعال در هرمزگان در این استان، در نشست دکتر فریدون استاندار هرمزگان به همراه آقایان احمد مرادی، محمد آشوری، منصور آرامی، احمد جباری و حسین رئیسی نمایندگان مردم شریف هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مورد تاکید و پیگیری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در خصوص نتایج نشست با دکتر امیدعلی پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، از رایزنی مجدد و چگونگی روند عملیاتی شدن پرداخت مالیات و ارزش افزوده شرکت ها و صنایع بزرگ فعال در هرمزگان در استان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده، تمامی شرکت ها به ویژه صنایع بزرگ فعال در هرمزگان، باید مالیات خود را در این استان پرداخت کنند.
 
وی افزود: پرداخت مالیات در استان می تواند به افزایش درآمدهای استان و هزینه آن در بخش توسعه زیرساخت های مختلف بیانجامد.
 
استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای افزایش درآمد استان، شرکت هایی که در استان فعالیت می کنند باید مالیات و مالیات بر ارزش افزوده خود را در هرمزگان واریز کنند.
 
استاندار هرمزگان با تاکید بر پیگیری جدی این مطالبه‌ عمومی، از رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور خواست شرکت های مذکور را موظف به ارائه گزارش پرداخت مالیات و مالیات بر ارزش افزوده کند.

شماره خبر : ٢٥٨٤٢
انتهای پیام.


خروج