سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عيد سعيد قربان و دهه امامت و ولايت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٧٨٥
تاریخ:چهارشنبه ٣٠ تير ١٤٠٠


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عيد سعيد قربان و دهه امامت و ولايت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسيدن عيد سعيد قربان و آغاز دهه امامت و ولايت را به مردم مؤمن و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
 
عيد سعيد قربان از بزرگترين اعياد اسلامی و عيد تسليم شدن در برابر فرمان الهی و اطاعت از دستور پروردگار و از خود گذشتن در راه خداوند متعال است.
 
عید قربان در دل خود آموزه های فراوانی برای بشريت به همراه دارد و به ما می‌آموزد كه بايد همچون حضرت ابراهيم(ع) و حضرت اسماعيل(ع) تسليم محض فرمان خداوند متعال بود و بی شک حق تعالی نيز پاداش اين اطاعت امر را به بندگانش اعطا خواهد نمود.
 
عید قربان از ایام مبارک و خجسته برای همه مسلمانان است و از مهمترين محورهای وحدت و انسجام مسلمانان محسوب می‌شود.
 
در این روز بزرگ، شکوه و عظمت وحدت و یکپارچگی مسلمانان تبلور می یابد و عيد قربان، نمونه برجسته ای از اتحاد و همبستگی مسلمين عالم در اطاعت از پروردگار متعال را به نمايش می‌گذارد.
 
جامعه اسلامی برای خنثی كردن توطئه های تفرقه افكنانه دشمنان، نيازمند اتحاد، همدلی و يكپارچگی است كه ايام مباركی همچون عيد قربان می‌توانند مظهر اين وحدت باشند. 
 
اين ايام همچنين با آغاز دهه امامت و ولايت مصادف می‌باشد که پيروی از امامت و ولايت از محورهای اساسی و مورد تاكيد برای جامعه اسلامی است و سعادت دنيوی و اخروی را برای مسلمانان به همراه خواهد داشت و همواره بايد آن را در سرلوحه كار خود قرار دهيم.
 
اينجانب فرارسيدن دهم ذی‌الحجه روز عيد سعيد قربان و آغاز دهه امامت و ولايت را به تمامی مسلمين جهان، به خصوص ملت مسلمان ايران و مردم مؤمن و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک و تهنيت عرض می نمايم و اميدوارم همگان از بركات معنوی اين ايام بهره مند گرديم.
 
همچنین در این روزهاى اوج گیری شیوع بیماری کرونا، شفای عاجل و سلامتی همه بیماران به خصوص بیماران مبتلا به کرونا را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم و از همه مردم شریف هرمزگان می خواهم برای قطع زنجیره انتقال کرونا، به طور جدی پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.
 
امیدوارم به برکت این اعیاد خجسته، هرچه زودتر شاهد ریشه کن شدن کرونا و رهایی از این ویروس منحوس باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٧٨٥
انتهای پیام.


خروج