سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها/قدردانی دکتر همتی از تلاش و کوشش مجموعه کارکنان، کارگران و مدیران شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در همه شهرها و روستاهای استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٦٥٣
تاریخ:دوشنبه ١٤ تير ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها/قدردانی دکتر همتی از تلاش و کوشش مجموعه کارکنان، کارگران و مدیران شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در همه شهرها و روستاهای استان هرمزگان

استاندار هرمزگان در پیامی، چهاردهم تیر ماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
چهاردهم تیر ماه، روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به همه کارکنان و کارگران پرتلاش این مجموعه‌ها و همچنین شهرداران و دهیاران در سراسر شهرها و روستاهای استان هرمزگان، تبریک عرض می نمایم.
 
شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مسئولیت مهم مدیریت امور شهری و روستایی را بر عهده دارند و نقش آنها در امور مختلف عمرانی، پاکیزگی، رفاه و آرامش، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بسیار تاثیرگذار است.
 
در استان هرمزگان نیز کوشش خستگی ناپذیر کارکنان، کارگران و مدیران شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، موجب عمران و آبادانی و زیبایی شهرها و روستاها شده است.
 
اینجانب ضمن تبریک مجدد این روز، از تلاش و کوشش مجموعه کارکنان، کارگران و مدیران شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در تمامی شهرها و روستاهای استان هرمزگان، تشکر و قدردانی می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٦٥٣
انتهای پیام.


خروج