پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
پیوندهای مهم
اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   

 پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات به صورت الكترونيكي
به استناد بند "الف" ماده (۲۳) قانون برگزاری مناقصات مصوب مجلس شورای اسلامی که طی نامه شماره ۶۷۴۹۰ مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۳ توسط رياست محترم جمهور ابلاغ شد، دولت موظف گرديد بانک اطلاعات و پايگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات را ايجاد و اطلاعات و اسناد کليه معاملات اعم از مناقصه و ترک مناقصه را ثبت و در اختيار عموم قرار دهد. بر اساس بند "الف" ماده (۱۸) آيين نامه اجرايی نظام مستند سازی و اطلاع رسانی مناقصات مصوبه شماره ۱۰٨٩٧٢/ت ٣٢٩۶٠ ھ مورخ ۵/۹/۱۳۸۵ هييت محترم وزيران، سازمان مديريت و برنامه ريزی کشور موظف گرديد نرم افزار مورد نياز برای ايجاد پايگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات را بمنظور ذخيره سازی و انتقال اطلاعات معاملات در دستگاه های موضوع بند "ب" ماده (۱) قانون برگزاری مناقصات تهيه و راه اندازی کند. بدين منظور سازمان مديريت و برنامه ريزی کشور نسبت به ايجاد اين پايگاه اقدام نموده و وظيفه راهبری و مديريت آنرا بر عهـــــــــده دارد.


http://iets.mporg.ir/ : آدرس سایت


 اطلاع رساني مناقصه ها و مزايده ها

يا مي دانيد سازمانهاي دولتي موظفند پيمانکاران خود را از طريق برگزاري مناقصه انتخاب کنند؟

و آيا مي دانيد بسياري از پيمانکاران توانمند، تنها به علت بي اطلاعي از برگزاري مناقصه، امکان شرکت در آن و شانس برنده شدن را از دست ميدهند؟

«کليه مشترکين رسانه شرق همه روزه به وسيله FAX و E-Mail از تمامي مناقصه ها و مزايده هاي درج شده در روزنامه هاي کثيرالانتشار، هفته نامه هاي استاني و سايتهاي اينترنتي مطلع ميشوند.»

شركت رسانه شرق، با بيش از ده سال سابقه تخصصي در زمينه اطلاع رساني مناقصات و مزايدات، رسانه اي شناخته شده براي بسياري از پيمانكاران و متقاضيات شركت در معاملات دولتي است. دقت، نظم و اهميت به مشتري، ادعاي ماست و نظر مشتريان رسانه شرق، گواه ما در ارائه خدمات منظم و دقيق

 
http://www.rasanehshargh.com/
آدرس سایت :


درباره آریاتندر مرکز اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده های ایران

حضور و مشاركت در مناقصه ها و مزايده ها ، مي تواند فرصتي استثنايي براي پيشرفت و تثبيت فعاليت هاي رو به رشد يك سازمان محسوب شود ، در صورتي كه اطلاعات مربوط به برگزاري آنها بطور كامل و در زمان مناسب در اختيار مديران ذيربط قرار گرفته شود تا بتوانند فرصت هاي بالقوه پيرامون كسب و كار خود را به فرصت هاي بالفعل و طلايي تبديل نمايند .
شركت آرياتندر با سابقه بيش از ده سال فعاليت در عرصه اطلاع رساني اخبار مناقصه ها و مزايده ها توانسته است با بهره گيري از نوين ترين روش هاي نرم افزاري و استفاده از سيستم هاي جديد اطلاع رساني و همكاري با كارشناسان مجرب و متعهد ، جامع ترين بانك اطلاعات آگهي هاي مناقصه و مزايده را در اختيار بنگاه هاي اقتصادي بزرگ و كوچك در سراسر كشور قرار دهد .http://www.ariatender.com/
آدرس سایت :


 ارتباط گستران هزاره
مرکز اطلاع رسانی تخصصی هزاره، در راستای تامین بخشی از نیازمندیهای بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی ایران، از سال 1379 اقدام به ارائه خدمات اطلاع رسانی در زمینه آگهی های مناقصه و مزایده در حوزه کشور نموده است.

سرویس اطلاع رسانی هزاره، با بهره مندی از آخرین ابزار و روشهای فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری ، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است. مجموعه آگهی های مناقصه و مزایده که در بیش از 320 عنوان نشریه رسمی و معتبر و همچنین در حدود 1300 درگاه اینترنتی (وب سایت) منتشر می گردند ، بصورت روزانه توسط کارشناسان هزاره و با استفاده از ابزار و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و با حداکثر دقت جمع آوری و فرآوری می گردند . بر اساس آمار، متوسط تعداد آگهی های مناقصه و مزایده در بخش های مختلف و متنوع صنعت، پیمانکاری، خدمات و بازرگانی در حدود 250 الی 400 عنوان در روز و بالغ بر 75 هزار آگهی رسمی منتشر شده در طول سال و در داخل کشور می باشد.


http://www.hezarehinfo.net/ آدرس سایت :


 مناقصات و مزايدات معدني استان ها

گزارش گردش حساب، کارگزاری بانک صادرات


http://www.mim.gov.ir/index.php?module=content&func=viewpage&fkeyid=&siteid=1&pageid=11320&ok=1 آدرس سایت :


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما