پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
پیوندهای مهم
اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   

 نقطه تجاري ايران

جارب موفق کشورهای پیشرو در عرصه های اقتصادی حاصل تلاش و توجه آن کشورها به توسعه صادرات و افزایش سهم آنان در تجارب جهانی است. در شرایطی که تحولات اقتصادی شتابان به سوی تغییرات اساسی در حرکت است، سازمانهای توسعه تجارت Tpos)) از جایگاه ویژه ای در گسترش فعالیت های تجاری و رقابت آمیز ساختن کسب و کار در کشورها برخوردار می باشند و نقش مهمی را در توسعه اقتصادی ایفا می نمایند.http://fa.tpo.ir/documents/document/11974/12413/portal.aspx آدرس سایت :

 بانک اطلاعات اقتصادی
   مقالاتی در مورد اقتصادhttp://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=71685
آدرس سایت :

 عضويت در بانک اطلاعات صادرکنندگان

با عنایت به اهمیت روان سازی و تسریع در فرآیند عضویت در بانک اطلاعات صادرکنندگان، مسئولیت کلیه امور مربوط به عضویت متقاضیان ورود در بانک اطلاعات صادرکنندگان کالا از تاریخ 1/10/85 به سازمان های بازرگانی استانهای ذیربط سراسر کشور تفویض اختیار گردیده است. متقاضیان جدید عضویت در بانک اطلاعات صادرکنندگان و نیز متقاضیان بروز نمودن اطلاعات مندرج در بانک اطلاعات صادرکنندگان بایستی با ارائه مدارک (ذیل) مستقیما به سازمان های بازرگانی سراسر کشور مراجعه نمایند. در ضمن ستاد بانک اطلاعات صادرکنندگان مستقر در سازمان توسعه تجارت ایران آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان ذیربط می باشند.

 


http://fa.tpo.ir/documents/document/12020/12044/Exporters-Data-Bank-Member.aspx
آدرس سایت :

 اطلاع رساني قيمت هاي پايه ( ارزش )
امکان تقاضای تعیین قیمت پایه کالاهای صادراتی از طریق ایجاد پرونده برای صادرکنندگان - قابلیت بررسی و اعلام نظر کارشناسی در مورد قیمت پایه کالاهای صادراتی- تشکیل جلسات و بحث و بررسی پیرامون مشکلات صادرکنندگان درخصوص قیمت پایه کالاهای صادراتی- ابلاغ مصوبات به وزارتخانه های ذیربط جهت تسهیل امور تشریفات گمرکی-ایجاد وحدت رویه در صادرات- کاربری بسیار راحت- راهنمای جامع برای گمرکات، وزارتخانه ها، صادرکنندگان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که به امر صادرات اشتغال دارند.

http://arzesh.tpo.ir آدرس سایت :


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما