پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
پیوندهای مهم
اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
.
خدمات بخش خصوصیخدمات بخش دولتی

li

خدمات بخش خصوصی به دانشجویان

 ثبت اطلاعات پایان نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی
پژوهشگاه اطلاعات و مدارك علمي ايران به اين منظور و به دليل وجود پاره‌اي از مشكلات مانند حجم انبوه پايان‌نامه‌ها، رسيدن پايان‌نامه‌ها خارج از وقت اداري، سردرگمي دانشجويان و... وب سايت پيش رو را طراحي كرده است. در اين وب سايت، دانشجويان اطلاعات كتابشناختي پايان نامه/رساله خود را وارد مي نمايند و شماره رهگيري دريافت مي نمايند.  هنگام مراجعه دانشجو به تحصيلات تكميلي جهت ارائه اصل پايان نامه مسئول مربوطه با وارد نمودن شماره رهگيري و مشاهده اطلاعات ثبت شده توسط دانشجو فرم مربوطه را مهر و امضا مي نمايد.  واحد مربوطه در موسسه آموزش عالي نيز پايان‌نامه‌ها/ رساله‌ها و CDهاي جمع‌آوري شده را در انتهاي هر ماه به پژوهشگاه ارسال مي‌نمايد.


آدرس سایت : http://thesis.irandoc.ac.ir


 کتابخانه ديجيتال
كتابخانه ديجيتال براي دسترسي دانشجويان به اطلاعات كتابخانه اي جهان طراحي شده است


آدرس سایت :
http://library.tebyan.net


 سامانه ارزيابي علمي و امتيازدهي اختراع
  اين سامانه براي ارزیابی علمی و امتیاز دهی اختراع شما طراحي شده است ديدگاه هاي شما در مورد سامانه مي تواند ما را در انجام هر چه بهتر اين امر ياري کند. نظرات و انتقادات و پيشنهادات شما گامي موثر در جهت افزايش راندمان این سامانه خواهد بود.


آدرس سایت : http://www.inexam.ir/register.asp

  درخواست مقالات انگليسي مندرج در مجلات معتبر علمي
كاربران مي توانند از این طریق، مقالات انگلیسی مندرج در مجلات معتبر علمی را با ذکر دقیق مشخصات درخواست نمایند تا در صورت امکان برای كاربران تهیه و ارسال شود.


آدرس سایت : http://library.irost.ir/persian/order/inforequst.asp

  جستجو در بانک اطلاعاتي پايان نامه ها
فكر تأسيس مركزي جهت آموزش بانكداري به عنوان يك نياز قطعي و مسلم نظام بانكي كشور از دير باز مطرح بوده است؛ به همين منظور، نخستين گام در سال 1320 توسط بانك ملي ايران با برگزاري كلاس‌هاي بانكداري برداشته شد. سپس در سال 1338 بانك سپه،  "انستيتوي علوم بانكي" را بنيانگذاري كرد.
با تأسيس بانك مركزي ايران در سال 1339، مقدمات تأسيس "مؤسسه علوم بانكداري ايران" با مشاركت بانك‌هاي مركزي، ملي ايران و سپه، فراهم آمده و گامي اساسي در آموزش و تربيت كادر ورزيده و آزموده برداشته شد.
بانک اطلاعاتي پايان‌نامه‌هاي دانشجويي با هدف پيشگيري از انجام تحقيقات تکراري، ممانعت از گسيختگي مطالب پژوهشي، استفاده بهينه از تحقيقات همسان، ايجاد زمينه‌هاي جديد تحقيقاتي مانند تعريف پژوه‌هاي مشترک بين رشته‌هاي مختلف و نيز مديريت صحيح توانايي‌هاي بالقوه دانشگاهي راه‌اندازي شده است.


آدرس سایت : http://www.ibi.ac.ir/index.php?page_id=173&menu_id=3&menu_item_id=234


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما