پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
پیوندهای مهم
اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
.
خدمات بخش خصوصیخدمات بخش دولتی

خدمات بخش خصوصی به بازرگانان

اطلاع رساني قيمت هاي پايه ( ارزش )
دبیرخانه کمیته دایمی قیمت گذاری کالاهای صادراتی براساس مصوبه شماره 12721/ت16151 هـ مورخ 8/11/1374 هیات محترم وزیران، با عضویت رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران و یکی از معاونان وزارتخانه های ذی ربط تشکیل گردیده است . دبیرخانه کمیته دایمی قیمت گذاری کالاهای صادراتی از سال 1374 کار خود را آغاز نموده است. این کمیته با پذیرش پرونده های متقاضیان و درخواست های ارسالی از دفتر صادرات گمرک ایران،وطرح آن در جلسات کمیته نسبت به ارسال مصوبات جهت اجرا به دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی اقدام می نماید .
امکان تقاضای تعیین قیمت پایه کالاهای صادراتی از طریق ایجاد پرونده برای صادرکنندگان - قابلیت بررسی و اعلام نظر کارشناسی در مورد قیمت پایه کالاهای صادراتی- تشکیل جلسات و بحث و بررسی پیرامون مشکلات صادرکنندگان درخصوص قیمت پایه کالاهای صادراتی- ابلاغ مصوبات به وزارتخانه های ذیربط جهت تسهیل امور تشریفات گمرکی-ایجاد وحدت رویه در صادرات- کاربری بسیار راحت- راهنمای جامع برای گمرکات، وزارتخانه ها، صادرکنندگان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که به امر صادرات اشتغال دارند.


آدرس سایت : http://arzesh.tpo.ir

  

سیستم انتخاب صادر کننده نمونه
سازمان توسعه تجارت ایران نیز با با بهره گیری از تجربیات ارزشمند چهار دهه فعالیت مرکز توسعه صادرات ایران در ارتقاء صادرات غیر نفتی کشور، از سال 1384 با ایجاد ساختار تشکیلاتی مسئولیت خطیر خود را در راستای توسعه تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است.  این سازمان، توسعه تجارت را با عنایت به برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی کارآمد و بکارگیری دانش و فناوری جدید دنبال کرده و همواره سعی دارد با برنامه ریزی، سیاستگذاری، حمایت و نظارت عالیه، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید. توسعه تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران به محوریت توسعه صادرات غیرنفتی، نوسازی و روان سازی ساختار تجاری کشور، بهبود تراز بازرگانی، تقویت توان رقابتی محصولات و خدمات صادراتی در بازارهای بین المللی، افزایش درآمدهای صادراتی و بالارفتن سهم کشور در تجارت جهانی از مهمترین اهداف تشکیل سازمان توسعه تجارت ایران می باشند. همچنین حرکت به سمت آزاد سازی کامل تجارت خارجی کشور در راستای تعامل فعال با اقتصاد جهانی و محوریت اقتصاد متکی به بازار، خط مشی اساسی این سازمان محسوب می گردند.


آدرس سایت : http://nemoonesh.tpo.ir

 

 

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما