پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٠٧٢
تاریخ:شنبه ٢ مهر ١٤٠١


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، همزمان با اولین روز سال تحصیلی جدید، استاندار هرمزگان با صدور پیامی بازگشایی مدارس را به دانش آموزان و جامعه فرهنگی استان تبریک گفت.

متن پیام استاندار هرمزگان به شرح زیر است:

مالی که ز تو کس نستاند، علم است
حرزی که تو را به حق رساند، علم است
                                شیخ بهایی

مهرمبارک است به قدم ها و حضور فرزندان ایران سربلند در مهددانش اندوزی از مدرسه تا دانشگاه.

اهمیت آغاز مهر امسال از آن جهت دوچندان است که معلمان و اساتید، دانش آموزان و دانشجویان عزیز بعد از دوسال درگیری جهان با کرونا، تجربه خوش کلاس و کتاب را در کنار هم مرور خواهندکرد.

معلمان و اساتید گرانقدر هرمزگان، امروز در مسیر تحقق فرمایش مقام معظم رهبری که شما را " افسران سپاه پیشرفت کشور" خطاب فرمودند، تلاش توام با تعهدتان در تربیت و پرورش هنرمندانه فرزندان با استعداد و سختکوش این دیار ارزشمندترین تضمین آینده روشن هرمزگان سربلند است.
بی تردید ثمربخشی اصلی ترین منطق و هدف مجموعه زیربنایی تعلیم و تربیت که آموزش و خردمندی در ظرف انسانیت و اخلاق اسلامی است مدیون همت بلند شما در ظرفیت شناسی و زمینه سازی هوشمندانه برای تربیت دختران و پسران وارسته و انقلابی خواهدبود.

پویایی و تقویت احساس غرور و غیرت فرزندان هرمزگان خطه ی ایثار و دلاوری سرزمین شهیدان سرافراز داراها و رییسی ها در گرو تبیین و روایتگری درست، همراه با خلق موقعیت های اندیشه ورزی و گفتگو ست تا کودکان، جوانان و نوجوان ما در محیط صمیمانه مدرسه بالنده شوند به مثابه این بیت سعدی بزرگ " به دانش بزرگ و به همت بلند/به بازو دلیر و به دل هوشمند"

اینجانب با گرامی داشت روزهای خوب یادآوری رشادتمندی قهرمانان دفاع مقدس، شروع فصل تازه اندیشه مداری و دانش مندی را به همه مردم شریف هرمزگان سربلند خاصه خانواده بزرگ مدرسه و دانشگاه تهنیت می گویم و امیدوارم به یاری خدا و همت مدیران تلاشگر استان در راستای برقراری" عدالت آموزشی" هم در ارتقاء کیفیت و جایگاه هم در ایجاد محیط امن و ایمن و پرنشاط آموزشی خدمتگزارتان باشیم. ان شالله

                                                                          
مهدی دوستی                                                                                                    استاندار هرمزگان

12.00

شماره خبر : ٣١٠٧٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1402/01/09
بازدید امروز: 1621 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9812488 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3