دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شهدای گرانقدر دریابانی در راه مقدس تامین امنیت و مقابله با افراد قانون شکن، جان خود را تقدیم نمودند/باید برخورد قاطع و بازدارنده با عاملان شهادت این دو شهید بزرگوار صورت گیرد/با کسانی که وارد مرز بی قانونی و شرارت شده و در اقدامی ناشایست در برابر مامور قانون دست به اسلحه می برند، با قاطعیت برخورد خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٠٥

تاریخ:1398/03/22


دکتر همتی در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید دریابانی در شهرستان میناب:
شهدای گرانقدر دریابانی در راه مقدس تامین امنیت و مقابله با افراد قانون شکن، جان خود را تقدیم نمودند/باید برخورد قاطع و بازدارنده با عاملان شهادت این دو شهید بزرگوار صورت گیرد/با کسانی که وارد مرز بی قانونی و شرارت شده و در اقدامی ناشایست در برابر مامور قانون دست به اسلحه می برند، با قاطعیت برخورد خواهد شد

استاندار هرمزگان گفت: دو شهید بزرگوار دریابانی در راه مقدس تامین امنیت و انجام وظیفه و مقابله با افراد شرور و قانون شکن، جان خود را تقدیم نمودند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم تشییع پیکر مطهر دو شهید دریابانی در شهرستان میناب، شهادت این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، مردم شریف استان هرمزگان و شهرستان میناب و به ویژه خانواده این شهیدان بزرگوار تسلیت گفت و عنوان کرد: این شهدای گرانقدر در راه حفاظت از امنیت مردم جان خود را فدا نمودند.

وی ادامه داد: نیروهای انتظامی، مرزبانی و دریابانی به صورت شبانه‌روزی برای صیانت و پاسداری از امنیت کشور در تلاش هستند و در این راه مقدس از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

استاندار هرمزگان افزود: نیروهای پرتلاش و خدوم انتظامی، مرزبانی و دریابانی در راه مبارزه با افرادی که امنیت جامعه را به خطر می‌اندازند و در مقابل قانون می ایستند، با اقتدار و صلابت حضور دارند و در این راه شهدا و جانبازان بسیاری را تقدیم نموده ایم.

همتی تصریح کرد: دو شهید بزرگوار دریابانی در راه مقدس تامین امنیت و انجام وظیفه و مقابله با افراد شرور و قانون شکن، جان خود را تقدیم نمودند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: شورای تامین استان و مردم خواهان برخورد قاطع و بازدارنده با عاملان شهادت این دو شهید بزرگوار دریابانی هستند و انتظار داریم که دستگاه قضایی به سرعت این پرونده را مورد رسیدگی قرار داده و اجرای حکم مجرمان در محل صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همه باید بدانند با شدیدترین شیوه با مخلان امنیت برخورد خواهد شد، چون مهمترین خواسته مردم تامین امنیت و برقراری نظم و انضباط در جامعه است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: کسانی که وارد مرز بی قانونی و شرارت می شوند و در اقدامی ناشایست در برابر مامور قانون دست به اسلحه می برند، باید در انتظار برخورد قاطع و شدید باشند.

همتی گفت: همه ما قدردان تلاش و رشادت ها و فداکاری شهدا و جانبازان و خانواده معظم آنان هستیم و این بزرگواران در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و کشورمان، فداکاری و ایثار بسیاری انجام داده اند.

وی یادآور شد: این دو شهید بزرگوار دریابانی در شهرستان میناب در راه مبارزه با قانون شکنان به شهادت رسیدند و قانون گریزان باید بدانند که برخورد قاطع و محکم با آنان صورت خواهد گرفت تا از این پس کسی به خود اجازه ندهد که چنین رفتار ناشایستی در برابر ماموران قانون انجام دهد.

شماره خبر : ١٧٨٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.