جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اعلام آمادگی یک گروه سرمایه گذاری از کشور چین برای سرمایه گذاری در هرمزگان و مشارکت در تامین مالی طرح‌های این استان در دیدار با استاندار هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤١٦

تاریخ:1398/02/25اعلام آمادگی یک گروه سرمایه گذاری از کشور چین برای سرمایه گذاری در هرمزگان و مشارکت در تامین مالی طرح‌های این استان در دیدار با استاندار هرمزگان

راه های سرمایه گذاری و مشارکت در تامین مالی طرح ها و پروژه های استان هرمزگان توسط یک گروه سرمایه‌گذاری از کشور چین، در دیدار دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مدیر این گروه سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این خصوص بیان داشت: این گروه سرمایه گذاری از کشور چین جهت مشارکت در راستای سرمایه گذاری در حوزه های متنوع و همچنین تامین مالی طرح ها و پروژه های استان هرمزگان اعلام آمادگی نمود.

وی ادامه داد: در این دیدار تلاش کردیم تا زمینه های مختلف همکاری را مطرح و توانمندی این سرمایه‌گذار را مورد بررسی قرار دهیم.

همتی تصریح کرد: در جلسات کارشناسی بر روی جزئیات به طور دقیق تر توافق خواهد شد تا بتوانیم با توجه به توانمندی های این گروه سرمایه‌گذاری، طرح هایی را در هرمزگان اجرا کنیم.

استاندار هرمزگان بیان داشت: هرمزگان سرشار از استعدادها و توانمندی های فراوان جهت سرمایه گذاری است و ما تمامی مقدمات و شرایط مناسب جهت حضور و فعالیت سرمایه گذاران در این استان را ایجاد می‌کنیم.

شماره خبر : ١٦٤١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.