سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت های غیرضروری و ممانعت از ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به هرمزگان از این هفته تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اعمال می‌شود/تمامی ورودی های استان هرمزگان شدیدا کنترل خواهد شد و فرمانداران باید نظارت لازم را در این خصوص انجام دهند/ورود خودرو به ساحل، نصب چادر در پارک ها و سواحل هرمزگان و رفت و آمد به روستاها جهت تفریح ممنوع است/مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از خیز جدید بیماری کرونا با جدیت بسیار بیشتر همکاری لازم را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک داشته باشند/مادران باردار شاغل و کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای می توانند با اجازه مدیر دستگاه و اداره، به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام دهند
اخبار > معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٥٧

تاریخ:يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند و این مهم جایگاه معلمان را دو چندان کرده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از دستگاه های اجرایی استان با هدف ارزیابی اقدامات و عملکرد دستگاها و نحوه ارائه خدمات به مردم استان از بخش های مختلف اداره کل آموزش و پرورش استان با همراهی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات این اداره کل برای خدمات رسانی مطلوب به مردم هرمزگان قرار گرفت.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان پس از بازدید میدانی در نشست با مدیرکل و معاونان اداره کل آموزش وپرورش استان با تاکید بر ارتقاء کیفیت خدمات خاطرنشان کرد: نظارت به عنوان عاملی مهم زمینه ساز رشد و پیشرفت هر جامعه ای است.
 
وی افزود: خانواده بزرگ آموزش و پرورش جایگاه مهمی در تعلیم و تربیت و پرورش و پرورش فرزندان مردم دارند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند و این مهم جایگاه معلمان را دو چندان کرده است.
 
رئوفی تصریح کرد: تربیت انسان بر تربیت مهندس و دکتر اولویت دارد و ضروری است این مهم در اولویت برنامه های تربیتی، آموزشی  و پرورشی آموزش وپرورش قرار گیرد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به جایگاه اخلاق در جامعه خاطرنشان کرد: هرکسی در هر جایگاهی باید مروج اخلاق در جامعه باشد.
 
وی افزود: شیوع ویروس کرونا در کنار محدویت های بسیاری که داشت، فرصت هایی نیز در پی داشت که از این فرصت ها باید برای تقویت آموزش وپرورش استان بهره گرفت.
 
رئوفی با اشاره به نقش مردم در به ثمر نشستن برنامه ریزی ها، تصریح کرد: رمز موفقیت ما در همه زمینه های انقلاب حضور مردم و استفاده های ظرفیت های مردمی بوده است.
 
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، خاطرنشان کرد: برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم نیازمند همراهی کلیه دستگاه های اجرایی به ویژه آموزش وپرورش است.

شماره خبر : ٢٣٦٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/07

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.