سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت های غیرضروری و ممانعت از ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به هرمزگان از این هفته تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اعمال می‌شود/تمامی ورودی های استان هرمزگان شدیدا کنترل خواهد شد و فرمانداران باید نظارت لازم را در این خصوص انجام دهند/ورود خودرو به ساحل، نصب چادر در پارک ها و سواحل هرمزگان و رفت و آمد به روستاها جهت تفریح ممنوع است/مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از خیز جدید بیماری کرونا با جدیت بسیار بیشتر همکاری لازم را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک داشته باشند/مادران باردار شاغل و کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای می توانند با اجازه مدیر دستگاه و اداره، به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام دهند
اخبار > عملیاتی شدن بیشتر مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک ها برای گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٥٦

تاریخ:يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
عملیاتی شدن بیشتر مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک ها برای گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از عملیاتی شدن بیشتر مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک ها برای گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی در هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به عملیاتی شدن مصوبات این کارگروه، عنوان کرد: اکثریت مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از ابتدای سال جاری تاکنون برای گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی توسط دستگاه های اجرایی ذیربط و بانک ها عملیاتی شده است.
 
وی در همین رابطه گفت: به دلیل بررسی های کارشناسی، مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با کمترین خطا در مرحله اجرا همراه بوده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: برای تسریع در‌ رفع مشکات واحدهای تولیدی با بانک ها تشکیل کارگروه ویژه با حضور بانک ها و خبرگان بانکی ضروری است.
 
حیدری تصریح کرد: تعطیلی واحدهای تولیدی توسط بانک ها مساوی است با بیکار شدن نیروی کار فعال در این واحدها، برای جلوگیری از وقوع این مهم، بانک ها از تعطیلی واحدهای تعطیلی اجتناب و با بهره گیری از سایر ظرفیت های قانونی مطالبات خود را دنبال کنند.
 
در این نشست مسائل و مشکلات ۱۰ واحد تولیدی استان فعال در حوزه های صیادی، کشاورزی، صنعتی و خدمات در زمینه بدهی های بانکی، تامین اجتماعی، استاندارد، مالیاتی و تسهیلات بانکی با حضور دستگاه های اجرایی، بانک ها و صاحبان واحد های تولیدی بررسی و با دستور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصمیمات لازم برای رفع مشکلات این واحدها با بهره گیری از ظرفیت قانونی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اتخاذ شد.

شماره خبر : ٢٣٦٥٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/07

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.