سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت های غیرضروری و ممانعت از ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به هرمزگان از این هفته تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اعمال می‌شود/تمامی ورودی های استان هرمزگان شدیدا کنترل خواهد شد و فرمانداران باید نظارت لازم را در این خصوص انجام دهند/ورود خودرو به ساحل، نصب چادر در پارک ها و سواحل هرمزگان و رفت و آمد به روستاها جهت تفریح ممنوع است/مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از خیز جدید بیماری کرونا با جدیت بسیار بیشتر همکاری لازم را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک داشته باشند/مادران باردار شاغل و کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای می توانند با اجازه مدیر دستگاه و اداره، به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام دهند
اخبار > تشکل های مردم نهاد ظرفیت مناسبی برای گسترش فرهنگ نیکوکاری هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦١٦

تاریخ:پنج شنبه ١٨ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تشکل های مردم نهاد ظرفیت مناسبی برای گسترش فرهنگ نیکوکاری هستند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تشکل های مردم نهاد ظرفیتی مهم برای توسعه و گسترش فرهنگ نیکوکاری هستند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان هرمزگان، با اشاره به اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: رمز ماندگاری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مردم داری و ارتباط او با اقشار مختلف مردم بود.
 
وی افزود: دو مقوله امنیت و سلامت نعمت های مهم الهی هستند که باید قدردان آنها باشیم.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خاطرنشان کرد: همراهی مردم با اهداف و برنامه ها رمز به ثمر نشستن برنامه ریزی هاست.
 
رئوفی تصریح کرد: هرمزگان در زمینه جذب کمک های خیرین ظرفیت های خوبی دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب نسبت به شناسایی خیران و گسترش جامعه خیرین استان تلاش کرد.
 
وی افزود: تشکل های مردم نهاد می توانند نقش بسزایی در گسترش فرهنگ خیری و نیکوکاری ایفا کنند و از این پتانسیل باید برای گسترش فعالیت های خیری بهره گرفت.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: فعالیت ها و اقدامات در حوزه تشکل ها در چارچوب دستورالعمل ها و اسناد برنامه راهبردی بالا دستی پیگیری و دنبال شود تا اهداف این بخش محقق شود.

شماره خبر : ٢٣٦١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/07

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.