سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت های غیرضروری و ممانعت از ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به هرمزگان از این هفته تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اعمال می‌شود/تمامی ورودی های استان هرمزگان شدیدا کنترل خواهد شد و فرمانداران باید نظارت لازم را در این خصوص انجام دهند/ورود خودرو به ساحل، نصب چادر در پارک ها و سواحل هرمزگان و رفت و آمد به روستاها جهت تفریح ممنوع است/مردم شریف هرمزگان برای جلوگیری از خیز جدید بیماری کرونا با جدیت بسیار بیشتر همکاری لازم را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک داشته باشند/مادران باردار شاغل و کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای می توانند با اجازه مدیر دستگاه و اداره، به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام دهند
اخبار > سند هویتی شهیده آرزو باهو اولین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان رونمایی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٥٠٤

تاریخ:چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩


با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان؛
سند هویتی شهیده آرزو باهو اولین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان رونمایی شد

سند هویتی شهیده آرزو باهو اولین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در اداره کل ثبت احوال استان رونمایی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در این نشست که همزمان با هفته ثبت احوال برگزار شد، عنوان کرد: این سند هویتی مربوط به شهیده آرزو باهو نخستین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان است که در راه مراقبت و پرستاری از بیماران مبتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید.
 
وی تسهیل کار و تکریم ارباب رجوع را هدف اصلی توسعه دولت الکترونیک دانست و ضمن تبریک هفته ثبت احوال و گرامیداشت یکصد و دومین سالگرد تاسیس سازمان ثبت احوال ، کسب رتبه اول تكريم ارباب رجوع توسط ثبت احوال استان را تبریک و از تمامی تلاشگران خدوم و خستگی ناپذیر عرصه ثبت احوال استان تقدیر و تشکر نمود.
 
وی اضافه کرد: ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی و تكریم آنان از وظایف ذاتی دستگاه های اجرایی است و اداره كل ثبت احوال هرمزگان اقدامات خوبی در راستای توسعه دولت الکترونیک انجام داده است که رضایت مردم را  بدست آورده است.
 
شیبانی تصریح کرد: گام‌های مهم و موثری در راستای تحقق دولت الکترونیک در استان هرمزگان انجام شده است و چند گام اساسی در توسعه الکترونیک از جمله در زمینه احداث فیبر نوری در استان بویژه مناطق محروم ، پیشخوان دولت ، پرتال و... انجام شده است.
 
وی با اشاره به تاکید استاندار محترم هرمزگان مبنی بر استقرار دستگاه های اجرایی در شهرستان های تازه تاسیس ، خاطرنشان کرد: ثبت احوال استان در تمامی شهرستان ها و در هشت بخش مستقر است و هم اکنون ثبت احوال استان هرمزگان بصورت صددرصد الکترونیک به مردم خدمات می دهد.
 
شیبانی افزود: محدودیت های کرونا باعث شده که توجه به حوزه های مجازی بیشتر شود و لزوم تمرکز بر گسترش دولت الکترونیک بیش از هر زمان دیگری نمایان شده و این فرصت مناسبی است تا فرآيند گسترش دولت الکترونیک با سرعت و دقت بیشتری پیگری شود.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر به کارگیری زنان در رده‌های مدیریتی استان، خطاب به مدیرکل ثبت احوال استان عنوان کرد: در راستای تحقق بخشیدن به کارگیری بیش از 30 درصدی بانوان در بالای مدیریتی از مدیران زن در ثبت احوال شهرستان ها استفاده شود.
 
در این نشستی که به مناسبت هفته ثبت احوال در اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان برگزار شد، مدیران ثبت احوال سراسر استان به صورت ويدئو کنفراس در جلسه حضور داشتند و توسط معاون توسعه مديريت و منابع استانداری هرمزگان از سند هویتی شهیده آرزو باهو اولین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان رونمایی و از تعدادی از کارکنان ثبت احوال تجلیل شد.
 

شماره خبر : ٢٣٥٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/07

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.