سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ظرفیت های سرمایه گذاری هرمزگان معرفی شود/ضرورت تقویت پنجره واحد سرمایه گذاری در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٦٣

تاریخ:1399/05/06


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
ظرفیت های سرمایه گذاری هرمزگان معرفی شود/ضرورت تقویت پنجره واحد سرمایه گذاری در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری هرمزگان در بخش های مختلف در سطح ملی و بین المللی برای جذب سرمایه گذاری های جدید، معرفی شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه سرمایه گذاری استان هرمزگان با اشاره به ضرورت معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری استان، عنوان کرد: ظرفیت های سرمایه گذاری هرمزگان در بخش های مختلف در سطح ملی و بین المللی برای جذب سرمایه گذاری های جدید، معرفی شود.
 
وی در همین رابطه گفت: کاهش بروکراسی اداری، کاهش زمان پاسخگویی به استعلامات و سرعت در صدور مجوز های لازم برای سرمایه گذاری زمینه جذب سرمایه گذاری های جدید را مهیا می کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر الکترونیکی شدن فرآیندهای سرمایه گذاری، تصریح کرد: الکترونیکی شدن فرآیندهای سرمایه گذاری در پنجره واحد سرمایه گذاری هرمزگان نقش بسزایی در تحول این بخش ایفا می کند.
 
حیدری خاطر نشان کرد: بخش صنعت و معدن هرمزگان ظرفیت های بی بدیلی برای اجرای طرح های سرمایه گذاری برخوردار هستند.
 
وی با اشاره به اهمیت تقویت پنجره واحد سرمایه گذاری، افزود: کل امور اقتصادی و دارایی استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی پنجره واحد سرمایه گذاری هرمزگان را تقویت نمایند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: پاسخ صریح و شفاف به متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های مختلف توسط دستگاه‌های ذیربط نقش بسزایی در تعیین تکلیف طرح های سرمایه گذاری در کمترین زمان ممکن خواهد داشت.
 
وی گفت: پروسه واگذاری زمین به متقاضیان واقعی اجرای طرح های سرمایه در کارگروه امور زیربنایی استان نیازمند سرعت عمل بیشتری است.
 
حیدری تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی از تکرار استعلام ها که سبب افزایش هزینه‌های طرح ها توسط سرمایه گذاران می شود خودداری کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: مدیران دستگاه های اجرایی اقدامات و خدمات صورت گرفته در حوزه سرمایه گذاری استان را که با دستاوردهای های خوبی همراه بوده جهت اطلاع عموم مردم اطلاع رسانی کنند.

شماره خبر : ٢٢١٦٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.