سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کسبه فعال صنایع دستی، آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها در مکان جدید مستقر و شروع به فعالیت می کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٣٠

تاریخ:1399/04/30


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خبر داد:
کسبه فعال صنایع دستی، آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها در مکان جدید مستقر و شروع به فعالیت می کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: کسبه فعال صنایع دستی، آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها در مکان جدید مستقر و شروع به فعالیت می کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست ویژه پیگیری مشکلات کسبه فعال صنایع دستی، آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها، عنوان کرد: با پیگیری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شهردار بندرعباس و میراث فرهنگی مکان جدید برای استقرار و شروع به فعالیت این صنف احداث و راه اندازی می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: مکان جدید استقرار کسبه آسیب دیده از آتش سوزی معبد هندوها طی دو ماه آینده آماده و در اختیار آنها قرار می گیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به صورت ویژه روند آماده سازی مکان جدید را پیگیری و دنبال نماید تا در زمان مقرر آماده و راه اندازی شود.
 
وی تصریح کرد: تسهیلات بانکی مناسب در اختیار کسبه فعال صنایع دستی آسیب دیده قرار می گیرد تا شرایط برای فعالیت مجدد آنها بیش از پیش مهیا گردد.
 
حیدری خاطرنشان کرد: بیمه فعالان در زمینه صنایع دستی از اهمیت بسزایی برخوردار است تا در شرایط وقوع حوادث غیر مترقبه خسارت های وارده جبران شود.
 
شایان ذکر است، در آتش سوزی معبد هندوها بیش از ۳۰ نفر از کسبه فعال در زمینه صنایع دستی کار و کسب خود را از دست دادند که با تدابیر اتخاذ شده، شرایط برای فعالیت مجدد آنها مهیا می شود.

شماره خبر : ٢٢١٣٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.