سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی اولویت مهم کاری مدیریت جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١١٥

تاریخ:1399/04/28


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی اولویت مهم کاری مدیریت جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مدیریت جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان تسهیل امور سرمایه گذاران را با هدف جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در اولویت کاری خود قرار دهد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در آئین معرفی سرپرست جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با اشاره به اهمیت جایگاه اداره کل امور اقتصادی و دارایی، عنوان کرد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی از جایگاه و اهمیت ویژه ای در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری برخوردار است.
 
وی در همین رابطه گفت: جذب سرمایه گذاری های جدید داخلی و خارجی موضوع مهمی است که باید در صدر برنامه های کاری مدیریت جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در کنار رسالت نظارتی این اداره کل در حوزه های مالی قرار گیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: هرمزگان از جایگاه ویژه ای در معادلات ملی و بین المللی در حوزه های مختلف به ویژه انرژی برخوردار است که نیازمند تقویت است.
 
حیدری افزود: عملیاتی شدن تفاهم نامه های سرمایه گذاری همایش سرمایه گذاری سال ۹۸ استان در بخش های مختلف، اولویت کاری دیگری است که نیازمند توجه و اهتمام است.
 
وی اظهار داشت: تقویت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل امور سرمایه گذاران و جذب سرمایه گذاری های جدید دنبال شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به تلاش های استاندار هرمزگان برای ایجاد تحولات اقتصادی در هرمزگان، تصریح کرد: با تلاش ها و پیگیری های دکتر همتی استاندار هرمزگان اقدامات گسترده اقتصادی در شرق و غرب استان صورت پذیرفته است که زمینه ساز تحولات این مناطق خواهد شد.
 
وی در همین رابطه گفت: با اجرای طرح های بزرگ انرژی در شرق استان آینده درخشانی در انتظار این منطقه از هرمزگان خواهد بود.
 
شایان ذکر است، در پایان این نشست از زحمات محمد علی امانی زاده مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی استان قدردانی و هدایت الله خسروانی فر به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی شد.
 

شماره خبر : ٢٢١١٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.