سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تقویت کارگروه های ذیل شورای برنامه ریزی با جدیت پیگیری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٩٥

تاریخ:1399/04/22


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تقویت کارگروه های ذیل شورای برنامه ریزی با جدیت پیگیری شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی ذیربط تقویت کارگروه های ذیل شورای برنامه ریزی را جهت مصوبات کارشناسی و عملیاتی در این کارگروه ها در دستور کار قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه مشترک ستاد مدیریت و راهبری اقتصادی مقاومتی و کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان هرمزگان با اشاره به اهمیت آمار و برنامه ریزی،  عنوان کرد: وجود برنامه ریزی موفق منوط به وجود اطلاعات و آمار است و بدون اطلاعات و آمار نه برنامه ای است و نه برنامه ریزی خوبی می تواند صورت بگیرد.
 
وی در همین رابطه گفت: کارگروه های اصلی ذیل شورای برنامه ریزی برای بررسی کارشناسی مسائل و مشکلات دستگاه‌های اجرایی در بخش های مختلف پیش بینی شده است و ضروری است مدیران ابتدا پیشنهادات را در کارگروه های اصلی و گروههای کاری مطرح و در صورت تصویب در شورای برنامه ریزی مطرح شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ارسال پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی مستقیما به شورای برنامه ریزی بدون کار کارشناسی در کارگروه های کاری و اصلی، جهت تصمیم گیری به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.
 
وی با اشاره به ظرفیت های شورای برنامه ریزی،تصریح کرد: از ظرفیت بسیار خوب شورای برنامه ریزی که قانون برای پیشبرد امور در بخش های مختلف پیش بینی کرده باید با کار کارشناسی و تصویب طرح های پخته و عملیاتی نهایت بهره را برد.
 
حیدری با تاکید بر تقویت گروه های کاری، اظهار داشت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی تقویت کارگروه های کاری کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری را دنبال کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: موفقیت کارگروه های اصلی منوط به وجود کارگروه های کاری فعال و پویا در بخش های اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال است.
 
وی تصریح کرد: خروجی تصمیمات کارگروه های اصلی حل مشکلات و تسریع امور در بخش های مختلف باشد.

شماره خبر : ٢٢٠٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.