سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شرایط فعالیت برای فعالان حوزه شیلات تسهیل شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٢٤

تاریخ:1399/04/10


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
شرایط فعالیت برای فعالان حوزه شیلات تسهیل شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی ذیربط شرایط را برای فعالان بخش شیلات با هدف رونق این بخش تسهیل کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با محوریت بررسی مشکلات فعالان بخش آبزی پروری استان با تاکید بر رفع مشکلات فعالان این بخش، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی ذیربط رفع مشکلات فعالان بخش آبزی پروری استان را با توجه به اهمیت این بخش به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.
 
وی در همین رابطه گفت: اداره کل شیلات استان به عنوان متولی بخش شیلات برنامه منسجمی برای رفع مشکلات فعالان این بخش در پیش بگیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: در کنار شیلات استان، سازمان شیلات کشور نیز رسالت مهمی در پیگیری و حل مشکلات فعالان این بخش دارد و از این ظرفیت نیز باید برای حل مشکلات حوزه شیلات بهره گرفت.
 
حیدری خاطرنشان کرد: تامین نهاده ها و لارو مورد نیاز فعالان بخش پرورش میگو با بکارگیری همه ظرفیت ها در هرمزگان دنبال شود.
 
وی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی ملزم به حل مشکلات فعالان بخش های زیر مجموعه خود هستند و ضروری است با اتخاذ تصمیمات مناسب در درون خود دستگاه‌های اجرایی مشکلات مرتبط مرتفع گردد.

شماره خبر : ٢٢٠٢٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.