سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رفع سریع نواقص میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس جهت بهره برداری طی یک هفته آینده


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٢٣

تاریخ:1399/04/10


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
رفع سریع نواقص میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس جهت بهره برداری طی یک هفته آینده

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: با تاکید استاندار هرمزگان جهت رفع مشکلات میدان میوه وتره بار جدید و افتتاح آن، ایمن سازی مناسب و آماده سازی دوربرگردان قدیمی جنب میدان میوه و تره بار جدید، بر اساس استانداردهای لازم با همکاری دستگاه‌های مربوطه در هفته آینده انجام می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه پیگیری و تعیین تکلیف میدان میوه و تره بار جدید بندرعباس، افزود: روشنایی محوطه میدان میوه وتره بار جهت رفاه حال غرفه داران ظرف چند روز آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرند.
 
وی افزود: بیشتر غرفه داران براساس موقعیت، سابقه و متراژ درخواستی، غرفه خود را تحویل گرفته اند و سایر افراد نیز بزودی تعیین تکلیف خواهند شد.
 
مدرس تصریح کرد: مذاکرات انعقاد قرارداد احداث پل عابر پیاده جهت تسهیل در رفت و آمد شهروندان بزودی انجام می پذیرد تا در اسرع وقت مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
وی گفت: نحوه مدیریت اجرایی و داخلی میدان میوه و تره بار جدید بندرعباس با همکاری و نظارت سازمان میادین میوه و تره بار انجام می گیرد.

شماره خبر : ٢٢٠٢٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.