جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه‌های اجرایی هرمزگان شتاب بخشیدن به روند تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی را به عنوان اولویتی بسیار‌ مهم در سال جاری پیگیری کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٧٠

تاریخ:1399/04/04


استاندار هرمزگان در کارگروه امور زیربنایی استان:
دستگاه‌های اجرایی هرمزگان شتاب بخشیدن به روند تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی را به عنوان اولویتی بسیار‌ مهم در سال جاری پیگیری کنند

استاندار هرمزگان تکمیل پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در حال اجرا در هرمزگان را از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های سال جاری در استان اعلام کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه امور زیربنایی و توسعه شهری، روستایی، عشایری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان هرمزگان، تکمیل پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در حال اجرا در هرمزگان را از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های سال جاری در استان اعلام کرد و بیان داشت: در سال جاری باید شاهد شتاب بخشیدن به روند تکمیل طرح‌های عمرانی در استان باشیم.
 
وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی به طور جدی پیگیری تکمیل پروژه‌های عمرانی را انجام دهند تا بسیاری از این طرح‌ها در پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به بررسی مطالعات بازنگری طرح جامع توسعه و عمران شهر حاجی‌آباد در این نشست، افزود: مطالعات بازنگری این طرح نتایج خوبی به همراه داشته و موجب رفع مشکلات قبلی شده است.

شماره خبر : ٢١٩٧٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.