جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استفاده از تمام ظرفیت ها برای تکمیل پروژه های عمرانی نیروی انتظامی استان/سازه های پیش ساخته جایگزین کانکس های انتظامی در هرمزگان خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٨٣

تاریخ:1399/03/13


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
استفاده از تمام ظرفیت ها برای تکمیل پروژه های عمرانی نیروی انتظامی استان/سازه های پیش ساخته جایگزین کانکس های انتظامی در هرمزگان خواهد شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: در راستای ایجاد نظم وامنیت پایدار در هرمزگان، استان از تمام ظرفیت های خود به منظور سهولت در مسیر تکمیل پروژه های عمرانی نیروی انتطامی استان استفاده خواهد کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی نیروی انتظامی استان، افزود: پروژه های عمرانی نیروی انتظامی استان با توجه به اهمیت آنها به عنوان پروژه های عمرانی اولویت دار استان مورد توجه هستند و پیشرفت فیزیکی آنها همواره مورد رصد قرار خواهد گرفت.
 
وی با بیان اینکه باید در استان سازه های پیش ساخته جایگزین کانکس های انتظامی شوند، بیان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی هرمزگان در تلاش هستیم که سازه های پیش ساخته را جایگزین کانکس های نیروی انتظامی شوند و در آینده نزدیک این مهم تحقق خواهد یافت.
 
مدرس با اشاره به اینکه تامین مسکن نیروهای خدوم انتظامی استان یکی از ضرورت های این سازمان است، افزود: تسریع در ساخت مسکن متقاضیان نیروی انتظامی استان، در قالب اقدام ملی طرح مسکن با حمایت بنیاد تعاون در دستور کار قرار گرفته تا مشکلات متقاضیان فاقد مسکن مدافعان نظم وامنیت هرچه سریعتر رفع شود.

شماره خبر : ٢١٧٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.