جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > سه هزار هکتار اراضی مستعد جدید برای سرمایه گذاری در بخش احداث گلخانه های کشاورزی در هرمزگان شناسایی شده است/دستگاه‌های اجرایی جذب تسهیلات اشتغالزایی را سرعت بخشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٨٢

تاریخ:1399/03/13


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
سه هزار هکتار اراضی مستعد جدید برای سرمایه گذاری در بخش احداث گلخانه های کشاورزی در هرمزگان شناسایی شده است/دستگاه‌های اجرایی جذب تسهیلات اشتغالزایی را سرعت بخشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: برای جهش در بخش کشاورزی هرمزگان سه هزار هکتار اراضی مستعد جدید برای سرمایه گذاری و احداث گلخانه های کشاورزی در هرمزگان شناسایی شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست پیگیری جذب تسهیلات سرمایه گذاری و اشتغال استان هرمزگان با اشاره به اهمیت توسعه سرمایه گذاری ها در بخش کشاورزی هرمزگان، عنوان کرد: سه هزار هکتار اراضی جدید مستعد کشت گلخانه ای در استان هرمزگان برای سرمایه گذاری در این بخش شناسایی شده است.
 
وی افزود: جذب تسهیلات سرمایه گذاری و اشتغالزایی در حوزه کشاورزی از عملکرد مطلوبی برخوردار است و ضروری است سایر دستگاه های اجرایی جذب سهم خود را از محل اعتبارات سرمایه گذاری به صورت ویژه دنبال کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت جذب تسهیلات تبصره ۱۸ خاطرنشان کرد: مناسب قیمت تبصره ۱۸ منابع مهمی است که دستگاه های اجرایی استان در بخش های مختلف برای جذب آن برنامه عملیاتی داشته باشند.
 
حیدری تصریح کرد: جذب تسهیلات ارزان قیمت برای تامین سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی می تواند کمک شایانی به رونق آنها ایفا نماید.
 
وی افزود: شیوع ویروس کرونا خللی در برنامه‌ها و پیگیری های مدیران دستگاه های اجرایی استان برای جذب تسهیلات لازم برای اجرای طرح های سرمایه گذاری و اشتغالزایی وارد نکند.

شماره خبر : ٢١٧٨٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.