جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دیدار و ابزار همدردی استاندار هرمزگان و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٤١

تاریخ:1399/03/09دیدار و ابزار همدردی استاندار هرمزگان و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به همراه دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و تعداد دیگری از مدیران استان با حضور در منزل نخستین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان با خانواده این شهید بزرگوار ابراز همدردی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این دیدار با بیان اینکه شهیده "آرزو باهو" جان خود را در راه خدمت و دفاع از سلامت مردم فدا کرد، اظهار داشت: یاد این پرستار فداکار و پرتلاش، برای همیشه در افکار و اذهان مردم ماندگار خواهد بود.
 
وی با اشاره به ایثارگری کادرهای درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، افزود: پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی با روحیه دوران دفاع مقدس به درمان بیماران مبتلا به کرونا پرداخته‌اند.
 
همتی ضمن آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان، عنوان کرد: همه مردم و مسئولان استان هرمزگان خود را در این غم شریک می دانند و قدردان مدافعان سلامت هستند.
 
استاندار هرمزگان با تقاضا از همه مردم برای رعایت پروتکل‌ها و اصول بهداشتی و فاصله گذاری، خاطرنشان کرد: آمار بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان در حال افزایش است و مردم باید همکاری بیشتری در راستای رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری داشته باشند تا شاهد مهار و کاهش این ویروس باشیم.
 
وی همچنین از اقدام پهلوانانه اسلام جاهدی ورزشکار هرمزگانی در اهدای مدال خود به خانواده اولین شهید مدافع سلامت استان تشکر و قدردانی کرد و آن را حرکتی قهرمانانه و بالاتر از هر عنوان بین‌المللی دانست.
 
 
 
 

شماره خبر : ٢١٧٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.