شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > شهرداری های برتر استان هرمزگان معرفی شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٤٤٤
تاریخ:يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اعلام کرد:
شهرداری های برتر استان هرمزگان معرفی شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از معرفی شهرداری های برتر استان هرمزگان بر اساس درجه بندی آنها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر افزود: در استان هرمزگان 9 شهرداری حائز رتبه برتر در درجه بندی های مختلف استان شده اند.
 
وی خاطرنشان کرد: شهرداری های دشتی، رویدر و زیارتعلی به عنوان برتر درجه 1 الی 3 معرفی شدند.
 
مدرس اضافه کرد: شهرداری های بندرخمیر، کنگ و جناح نیز به عنوان شهرداری های برتر درجه 4 الی 6 شناخته شدند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: رودان، میناب و حاجی آباد نیز به عنوان شهرداری های برتر درجه 7 و بالاتر انتخاب شدند.
 
وی با اشاره به معیار سنجش شهرداری های برتر استان، گفت: تمامی شهرداری های استان در پنج معیار مالی، اداری، خدمات شهری، شهرسازی و عمرانی مورد سنجش قرار گرفتند که این 9 شهرداری  حائز رتبه شدند.

شماره خبر : ٢١٤٤٤
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.