جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان از مزایای طرح های حمایتی دولت برخوردار می‌شود/لزوم بسیج امکانات برای جذب تسهیلات کمک به کسب و کارهای آسیب پذیر/ضرورت اطلاع رسانی مناسب برای آگاهی مردم استان برای برخورداری از مزایای طرح های حمایتی دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٥٠

تاریخ:1399/01/16


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
هرمزگان از مزایای طرح های حمایتی دولت برخوردار می‌شود/لزوم بسیج امکانات برای جذب تسهیلات کمک به کسب و کارهای آسیب پذیر/ضرورت اطلاع رسانی مناسب برای آگاهی مردم استان برای برخورداری از مزایای طرح های حمایتی دولت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دولت طرح های حمایتی همچون پرداخت بیمه بیکاری، خرید اعتباری اضطراری ناشی از ویروس کرونا و پرداخت تسهیلات به کار و کسب های آسیب پذیر را در دستور کار قرار داده است که ضروری است هرمزگان از مزایای این طرح ها به صورت کامل برخوردار گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویژه بررسی طرح های حمایتی دولت برای اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا با اشاره به اهمیت بسیج امکانات برای مقابله با ویروس کرونا، عنوان کرد: تمامی امکانات استان برای مقابله با ویروس کرونا بسیج گردیده است و باید تلاش کرد با انجام اقدامات پیشگیرانه از ورود آسیب به بخش های مختلف اقتصادی استان جلوگیری بعمل آورد.
 
وی در همین رابطه گفت: کمک به کار و کسب های آسیب پذیر در این شرایط برای حفظ ظرفیت های اشتغال از اهمیت بسزایی برخوردار است و ضروری دستگاه های اجرایی ذیربط نسبت به جذب تسهیلات برای کمک به این بخش ها در اسرع وقت اقدام نمایند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به طرح های حمایتی دولت از بخش های مختلف، تصریح کرد: دولت برای حمایت از بخش های مختلف طرح های حمایتی همچون پرداخت بیمه بیکاری، طرح خرید اعتباری اضطراری ناشی از شیوع ویروس کرونا و طرح تامین اعتبار ۷۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به کسب و کارهای آسیب دیده را در دستور کار قرار داده است که ضروری است دستگاه‌های اجرایی تمام ظرفیت های خود را جهت بهره مندی استان از مزایای این طرح ها بسیج کنند.
 
حیدری در همین رابطه افزود: بهره مندی کامل استان از مزایای طرح های بیمه بیکاری، خرید اعتباری و تسهیلات کمک به کسب و کارهای آسیب دیده کمک شایانی به کاهش اثرات کرونا در استان خواهد داشت که تحقق آن نیازمند همت و پیگیری دستگاه‌های اجرایی ذیربط است.
 
وی خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از طریق رسانه ملی و سایر ظرفیت های رسانه ای با اطلاع رسانی مناسب اقشار مختلف را در جریان طرح های حمایتی دولت از بخش های مختلف به ویژه کار و کسب های آسیب پذیر از ویروس کرونا قرار دهد.

شماره خبر : ٢١٣٥٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.