جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تیم های کنترل و ارزیابی در بیش از ۹۰ نقطه از هرمزگان برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در حال فعالیت هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٤٢

تاریخ:1399/01/14


جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان:
تیم های کنترل و ارزیابی در بیش از ۹۰ نقطه از هرمزگان برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در حال فعالیت هستند

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان بیش از ۹۰ نقطه، تیم های کنترل و ارزیابی مستقر هستند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی، عنوان کرد: با تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی از ابتدای شیوع این بیماری و راه اندازی آزمایشگاه تشخیصی بیماری کرونا این توفیق حاصل شده که تعداد تست ها از حدود ۳۰ مورد به بیش از ۸۰ نمونه برسد و افزایش تعداد تست های مثبت کرونا در استان به همین دلیل بوده و این امر نباید موجب نگرانی شود.
 
ناجی با تشکر از هرمزگانی ها با دلیل رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه در روز ۱۳ بدر، گفت: جا دارد از طرف ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا هرمزگان از تمامی مردم عزیز استان که صبورانه در این روز همراهی کردند و در خانه های خود ماندند و کمک کردند این روز با کمترین دغدغه و مشکلی سپری شود تشکر کنیم.
 
وی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان هرمزگان، افزود: خوشبختانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان بیش از  ۹۰ نقطه، تیم های کنترل و ارزیاب مستقر هستند که بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر به صورت شبانه روزی در این تیم ها حضور دارند.
 
ناجی اضافه کرد: با استقرار ۹۰ تیم کنترل و ارزیاب در مبادی ورودی استان بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر طی این روزها و در اجرای این طرح مورد غربالگری قرار گرفتند که تعدادی نیز بنا به ضرورت ها جریمه شدند و با آنها برخورد شده است.
 
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا هرمزگان از کاهش بیش از ۹۰درصد  ورودی نسبت به سال گذشته به استان خبر داد و گفت: غربالگری ویژه ای با مواجه شدن با پایان تعطیلات اعمال خواهد شد و  با جدیت بیشتر و مراقبت بیشتر مبادی ورودی استان کنترل خواهد شد از مردم عزیز نیز می خواهیم که با تیم های مستقر در مبادی ورودی استان همکاری لازم را انجام دهند.
 
وی با اشاره به نحوه فعالیت ادارات استان نیز گفت: مقررات فعالیت ادارات نیز برابر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تا ۲۰ فروردین تمدید شده و همان شرایطی که قبلا اعلام شده بود در نظر گرفته شده است.

شماره خبر : ٢١٣٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.