جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > حداکثر یک سوم کارکنان ادارات باید در محل کار حاضر شوند/دورکاری با هماهنگی مدیران ادامه دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٤١

تاریخ:1399/01/14


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
حداکثر یک سوم کارکنان ادارات باید در محل کار حاضر شوند/دورکاری با هماهنگی مدیران ادامه دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان نحوه حضور پرسنل ادارات، شرکت ها، سازمان ها و نهادهای مختلف استان در محل کار را تا پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی تشریح کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی گفت: بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، نحوه حضور کارمندان در ادارات، بانک‌ها و بیمه‌ها تا ۲۰ فروردین ۹۹ یعنی تا پایان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمدید شد.
 
وی افزود: به منظور جلوگیری از احتمال بروز پیک دوم بیماری در پایان تعطیلات ایام نوروزی ناشی از بازگشت نیروهای شاغل، تمامی دستگاه های اجرایی به خصوص صنایع استان موظف به غربالگری و تب سنجی کارکنان خود از روز شنبه خواهند بود.
 
وی اضافه کرد: دور کاری و اعطای مرخصی استحقاقی(بدون احتساب) برای کارکنانی که حضور آنها در محل کار ضروری نیست، با رعایت نوبت کاری توسط مدیران انجام شود  تا خللی در خدمات رسانی به مردم وارد نشود.
 
وی ادامه داد: شرایط مناسب بهداشتی در محل کار برای پرسنلی که حضور آنها در محل کار ضروری است، ایجاد شود و چنانچه فردی از استان های آلوده باز گشته و دارای علائم  مشکوک است با هماهنگی مدیران  نسبت به قرنطینه دوهفته ای آن اقدام شود.
 
شیبانی تاکید کرد: ساعت کاری در این ایام طبق روزهای عادی از ساعت ۷ صبح الی ۱۴:۳۰ خواهد بود.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از کارکنان خواست تا زمان قطع کامل بیماری کرونا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام جدی کنند.

شماره خبر : ٢١٣٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.