جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام قدردانی استاندار هرمزگان از همکاری مردم در کنترل بیماری کرونا


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٣٩

تاریخ:1399/01/13پیام قدردانی استاندار هرمزگان از همکاری مردم در کنترل بیماری کرونا

استاندار هرمزگان در پیامی از همراهی و مشارکت مردم استان در راستای مقابله با شیوع کرونا، رعایت توصیه های ایمنی و بهداشتی و استقبال از طرح در خانه ماندن خاصه در روز طبیعت قدردانی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن پیام دکتر فریدون همتی آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بار دیگر مردم شریف هرمزگان نشان دادند که برای تامین سلامت عمومی و قدرشناسی از تلاش ایثارگرانه مدافعان سلامت بر اساس دستورالعملهای ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا عمل می کنند.
 
کما اینکه در صحنه های سیاسی اجتماعی مختلف مردم شریف هرمزگان خالق حماسه بوده و وفا داری خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی ،شهدای عزیز و مقام معظم رهبری نشان داده اند.
 
بی تردید نتیجه درخشان مشارکت و همکاری فراگیر مردم   در مرحله به مرحله اجرای  موفق طرح های ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا و همراهی با  مسوولان کشور شرایط مطلوبی است که استان هرمزگان نسبت به سایر استانها دارد.
 
کاهش بیش از ۹۰درصدی سفرها  در نوروز امسال ،مشارکت مردمی و خیرین در تامین اقلام بهداشتی ، گند زدایی مراکز و اماکن عمومی ،رعایت توصیه های بهداشتی و درمانی از ابتدای شیوع ویروس کرونا موجب مدیریت بهتر شرایط  نسبت به دیگر استانهاست.
 
طبعا هیچ طرح و برنامه ای بدون همراهی مردم به نتیجه نخواهد رسید مشارکت عمومی پس از حضور گسترده و شبانه در گندزدایی شهرها، در روز سیزده فروردین به اوج خود رسید و گزارشات مستند از دورترین نقطه جاسک تا مرزی ترین نقطه پارسیان عزم مردم هرمزگان را در  کمک به سلامت جامعه  نشان می دهد.
 
پوشش مناسب تلاشهای مردم در صدا و سیما و انجام آموزش های لازم با تبیین ابعاد مختلف کرونا کار بزرگی است که جای قدردانی دارد.
 
همانگونه که مردم هرمزگان با اقدامی هوشمندانه، 13 فروردین روز طبیعت در خانه  ماندند تا زنجیره انتقال کرونا  قطع شود، از همه هم استانی های بزرگوار درخواست می شود  این همکاری ها را  تا کنترل و مهار کامل ویروس  منحوس کرونا استمرار بخشند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٣٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.