جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اعمال محدودیت در تردد و تعطیلی ها در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد/مردم روز ۱۳ فروردین نیز در خانه بمانند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٣٥

تاریخ:1399/01/12


دکتر همتی پس از حضور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در جلسه ستاد ملی مقابله و مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد:
اعمال محدودیت در تردد و تعطیلی ها در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد/مردم روز ۱۳ فروردین نیز در خانه بمانند

استاندار هرمزگان گفت: اعمال محدودیت ها در تردد و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها، بازارها و فعالیت ادارات با یک سوم نیروها در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از حضور در جلسه ستاد ملی مقابله و مدیریت بیماری کرونا از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس، عنوان کرد: با رعایت اصول بهداشتی و همکاری مردم با ماندن در خانه و همچنین مجموعه اقدامات طرح فاصله گذاری اجتماعی، روند بیماری کرونا در استان هرمزگان مدیریت شده است.
 
وی ادامه داد: اعمال محدودیت ها در تردد و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها، بازارها و فعالیت ادارات با یک سوم نیروها در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.
 
استاندار هرمزگان افزود: فعالیت مشاغل، صنوف و واحدهای تولیدی اقلام ضروری، استمرار خواهد داشت.
 
همتی تصریح کرد: در قالب این طرح تردد افراد غیر ساکن در داخل استان ممنوع است و اجازه هیچگونه سفر جدیدی داده نخواهد شد.
 
وی گفت: در شهرستان هایی که مردم ناچارند از آن مسیر تردد کنند، ورود به شهرهای در مسیر صرفاً برای ساکنین مجاز خواهد بود و افراد غیر ساکن باید فقط از مسیر های کنارگذر عبور کنند.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: بوستان ها، تفرجگاه ها و مراکز تفریحی تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود و برگزاری هرگونه مراسم که موجب تجمع افراد شود، اعم از رسمی و غیر رسمی ممنوع است.
 
همتی با تاکید بر اینکه اجازه هیچگونه تجمع در بوستان ها و پارک ها در ۱۳ فروردین ماه داده نخواهد شد، اظهار داشت: برای روز ۱۳ فروردین نیز از مردم می‌خواهیم همچنان در خانه بمانند و در این روز از هرگونه تجمع در پارک ها و بوستان ها و سایر نقاط شهرها و روستاها جلوگیری و با کنترل و مراقبت شدید، محدودیت بیشتری در ترددها نیز اعمال می شود و در راستای اجرای این طرح استان هرمزگان آمادگی کامل دارد.

شماره خبر : ٢١٣٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.