جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ۱۱.۹ درصد از اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه به شهرستان پارسیان اختصاص یافت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٢٤

تاریخ:1399/01/11


با پیگیری های استاندار هرمزگان محقق شد؛
۱۱.۹ درصد از اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه به شهرستان پارسیان اختصاص یافت

استاندار هرمزگان از اختصاص سهم ۱۱.۹ درصدی از اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه برای نخستین بار به شهرستان پارسیان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی عنوان کرد: براساس پیگیری‌های گسترده‌ای که صورت گرفت، برای نخستین بار این سهم از اعتبارات عوارض آلایندگی منطقه عسلویه، برای شهرستان پارسیان در نظر گرفته شد.
 
وی ادامه داد: طبق ابلاغ سازمان برنامه و بودجه کشور، ۱۱.۹ درصد از اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه به شهرستان پارسیان اختصاص یافته است.
 
همتی اضافه کرد: قبل از سال جاری با ۳ درصد موافقت شده بود که پس از پیگیری و‌ مکاتبه مجدد این رقم به ۱۱.۹ درصد افزایش یافت.
 
استاندار هرمزگان افزود: با توجه به همجواری شهرستان پارسیان در غرب هرمزگان با عسلویه، آلایندگی فعالیت‌های صنایع مستقر در این منطقه، بر روی شهرستان پارسیان نیز اثر گذار است و بر این اساس جلسات متعددی برای اختصاص سهم از اعتبارات عوارض آلایندگی به این شهرستان، با مسئولان مربوطه در سطح کشور برگزار و منجر به نتایج خوبی شد.
 
همتی تصریح کرد: تخصیص این اعتبارات نقش مهمی در توسعه و عمران هرچه بیشتر شهرها و روستاها در شهرستان پارسیان دارد.

شماره خبر : ٢١٣٢٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.